hasta yatağı kiralama ataşehir istanbul

Hasta yatağı kiralama sistemi; hastaların bakım sürecini kolaylaştırmak, hasta konforunu arttırmak ve yaşam kolaylığı sunmak amaçlı geliştirilmiş bir hizmettir. Hasta yatağı kiralama süresi minumum aylık olarak gerçekleştirilmekte olup, tüm hastalara uygun hasta yatakları bulunmaktadır. ATAŞEHİR bölgesinde hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimizin evine maksimum 4 saat içerisinde teslimatı ve kurulumu gerçekleşmektedir. Ataşehir hasta yatağı kiralama alanında hizmet veren Platin Yatak firması olarak, tüm çalışmalarımızı profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Ataşehir’de hasta yatağı kiralamak isteyen tüm müşterilerimiz Platin yatak ailesine başvurabilir. Platin Yatak olarak 7/24 tüm müşterilerimize bilgi vermekte ve hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla 2009 yılından bu yana bizi tercih eden birçok müşterimiz bulunmaktadır. Satışlarımızın %80i müşteri tavsiyesidir.

HASTA YATAĞI KİRALAMA HİZMETİ NEDİR?

Hasta yatağı kiralama hizmeti, 2009 yılında Platin Yatak tarafından ilk kez Platin Yatak tarafından hayata geçirilen bir sistemdir. Hastaların evde bakım sürecinde hasta yatağına ihtiyaç duydukları görüldü, Platin Yatak firması bu ihtiyaca yönelik hasta yatakları üretmeye başladı. Dolayısıyla Platin Yatak firması birçok hastaya hizmet ederek, kolaylık sağlamış ve ihtiyaçları gidermiştir. Hasta yatağı kiralama hizmetinde hastalar minumum bir aylık süreç boyunca hasta yatağını kullanabilirler. Eve teslimat, kullanım süresi, evden iade işlemleri dahil çok uygun fiyatlara kaliteli hasta yatağı kullanabilme şansı sunan Platin Yatak, hasta karyolası kiralama sistemi ile aylık 300 adet hastaya hizmet etmektedir.

Kiralık hasta yataklarının hepsi her hastadan sonra sterilize edilmektedir. Sterilize edilen hasta yatakları her hastada streçli şekilde kullanılmaktadır. Her hastaya özel sıfır alez hediye edilmekte olup, hasta yataklarının dört köşesine takılabilen serum askılıklar teslim edilmelidir. Bu sayede hastaların hasta karyolası ile ihtiyacı olabilecek tüm tıbbi ürünler set içerisine dahil edilmiştir. Hastalara uygun hasta yatağı seçimi ise, profesyonel satış uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup, hastanıza uygun hasta yatakları adresinize gönderilmektedir. Hastamın hangi yatakta yatması gerekiyor? Hangi yatak hastama uygun? gibi aklınızdaki tüm sorular Platin Hasta Yatakları ailesi tarafından 10 dakikada giderilmektedir.

hasta yatağı kiralama ataşehir
hasta yatağı kiralama ataşehir

2 MOTORLU HASTA YATAĞI KİRALAMA

2 Motorlu hasta yatakları, hasta yatakları arasında en basit modellerdir. Bu yatakların sırt ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Sırt hareketi ile hastalara yemek yerken kolaylık sağlar, oturur pozisyona gelerek kolay oksijen alabilirler. Ayak kısmının hareket edebilmesi sayesinde hastaların ayak uyuşukluğu giderilerek, hareket ettirilmiş olur. Hastaların temel ihtiyacını giderebilen 2 motorlu hasta yatakları sayesinde hastalar evde bakım sürecini kolay geçirirler. 2 motorlu hasta yataklarında 90 kg taşıma kapasiteli DUAL ACTUAL motorlar bulunmaktadır. Dual motorlar sayesinde sırt ve ayak hareketleri gerçekleştirilmektedir. Ürün, elektrikle çalışmakta olup kumanda ile yönetilebilmektedir. 2 motorlu hasta yataklarında en kaliteli motorları kullanan Platin Yatak, birçok 2 motorlu hasta karyolası modeli üretmiştir. Bunlar; 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, 2 motorlu alüminyum korkuluklu hasta yatakları, 2 motorlu 4 parça korkuluklu hasta karyolası ve 2 motorlu ahşap kaplama hasta yataklarıdır. Ahşap hasta yataklarının kiralanması gerçekleştirilmemektedir.

  • 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

2 motorlu ekonomik hasta yatağında en kaliteli dual motor kullanılmıştır. Şiltesi 23 dansite sertliğindedir. Kumanda ile yönetilmekte olup, elektrikle çalışır. 2 yıl firmamızdan garantilidir.

  • 2 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı

Bu üründe başlık ve ayaklık kısmı ABS  plastik malzemeden üretilmiştir. Yan korkulukları alüminyum tabanca sistemli yan korkuluklardan oluşmaktadır. Ekonomik hasta karyolası kategorisine giren kaliteli hasta yataklarımızdandır.

  •  2 Motorlu 4 Parça Korkuluklu Hasta Yatağı

En çok tercih edilen hasta yataklarımızdandır. 4 parça yan korkuluğu kullanışlı olmasını sağlayan, hastane tipi hasta yatağıdır. Hastaların karyoladan destek alarak kalkıp binmesini sağlar. Yan korkulukları antibakteriyel ABS malzemeden üretilmiştir.

 

3 MOTORLU HASTA YATAĞI KİRALAMA

3 Motorlu hasta yatakları orta fiyatlı yoğun bakım hasta yatağı modelleridir. Kiralık hasta yatakları arasında yatalak hastalar için tercih edilen bu modelde, 6000 newton taşıma kapasiteli PİSTON MOTORlar bulunmaktadır. Piston motorların kaldırma kuvveti sayesinde, ürün alçalıp yükselebilmektedir. Makas sistemi sayesinde denge kontrolü sağlanmaktadır. Asansörlü hasta yatağı olarak bilinen bu yataklar, hastaların bakımını kolaylaştıran ürünlerdir. Hastaların bakımını sürekli eğilerek gerçekleştirmektense, bu ürün sayesinde bel seviyesinde hastanın altı değiştirilmekte ve bakımı gerçekleştirilmektedir. Ürün Platin Yatak üreticisinden 2 yıl garanti kapsamındadır.

3 motorlu hasta yataklarında hastalar oturur pozisyona gelebilmekte ve litotomi pozisyonu (ayaklar yukarıda) alabilir. Böylelikle kan dolaşımı arttırılmaktadır. 3 Motorlu hasta yataklarının set içerisinde 23 dansite sertliğinde medikal sünger bulunmaktadır. Alez ve iki kancalı serum askılık set içerisine dahildir. 3 Motorlu hasta yatağı çeşitleri; 3 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta yatağı, 3 Motorlu 4 parça yan korkuluklu hasta yatağı ve Ahşap kaplama hasta yatağıdır. Ahşap yatakların kiralanması gerçekleştirilmemektedir.

  • 3 Motorlu Alüminyum Korkuluklu Hasta Yatağı

Ürün de piston motor bulunmaktadır. Ürünü farklı kılan özellik yan korkuluklarıdır. Hastaları koruyan alüminyum korkuluk bu modelde bulunmaktadır. Ürünün yan korkulukları tek parça şeklinde inip, kalkmaktadır.

  • 3 Motorlu 4 Parça Korkuluklu Hasta Yatağı

Hastanelerde bakım evlerinde en çok tercih 3 motorlu hasta karyolasıdır. Full hastane tipi olmasından dolayı çok kullanışlıdır. 90 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. 4 parça yan korkulukları sayesinde hasta bakımı kolaydır.

 

4 MOTORLU YOĞUN BAKIM HASTA YATAĞI KİRALAMA

4 motorlu hasta yatakları, hareket edemeyen sürekli yatağa bağımlı hastalar için geliştirilmiş full fonksiyon hastane yataklarıdır. 4 motorlu hasta yataklarında sırt – ayak hareketi, alçalıp yükselebilme, trendelenburg ve ters trendelenburg hareketleri mevcuttur. Hastanın kan dolaşımının artmasına yardımcı olan ve bakımını kolaylaştıran son teknoloji ile geliştirilmiş hasta karyolasıdır. Platin Yatak tarafından üretilen 4 motorlu hasta yataklarında en kalın profiller kullanılmakta olup, 6000 newton taşıma kapasiteli Tmotion marka piston motorlar bulunmaktadır. Toplam 24.000 newton taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün, obez hastalar için geliştirilmiş en lüks yataklardır, 230 kg taşıma kapasitesine sahip kendisi 150 kg ağırlığında evlere teslimatı gerçekleştirilen, %100 yerli hasta yatağımızdır.

Ürün Türkiye’de satışa sunulan en alçak ve en yüksek seviyeye gelebilen tek hasta karyolasıdır. Ölçüleri standart dışında daha geniş olup, hastaların ihtiyacına yönelik üretilmiştir.

4 motorlu hasta yatakları
4 motorlu hasta yatakları
  • 4 Motorlu Alüminyum Yan Korkuluklu Hasta Karyolası

Alüminyum yan korkuluğun tercih edilmesinin sebebi; bilinci açık hastaların yataktan kalkma isteklerinden kaynaklıdır. Ayağını veya kollarını karyoladan çıkararak yataktan kalkma isteği birçok hastada mevcuttur. Fakat bu risk kötü sonuçlar doğurabilir. Bu gibi durumlar da tercih edilmektedir. Taşıma kapasitesi, raf ömrü gibi teknik kısımları aynıdır. Tek farklı özelliği yan korkuluklarıdır.

  • 4 Motorlu 4 Parça Korkuluklu Hasta Karyolası ( FULL Hastane TİPİ)

4 parça ABS plastik yan korkuluğa sahip 4 motorlu hasta karyolası modelimiz, en çok kullanılan hastane yatağımızdır. İhracatı gerçekleştirilen bu ürün taşıma kapasitesi sayesinde en dayanıklı şekilde geliştirilmiştir. Hastane kullanımında YARI KOLTUK OLABİLME fonksiyonu ile fark yaratmıştır. Hastaların konforunu arttıran ve gündelik ihtiyaçlarını kolaylaştıran bu ürün, evde kullanımı Platin Yatak tarafından hasta yatağı kiralama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

 

HASTA YATAĞI KİRALAMAK İÇİN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Hastanıza uygun hasta yatağını belirlemek için Platin Yatak satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Karar verdiğiniz ürünü/ürünleri satış temsilcilerimize bildirmeniz yeterlidir. İstanbul içi ATAŞEHİR bölgesine teslimat süremiz 4 saattir. Aynı gün içerisinde hasta yatağı servisi evinize ulaşacak ve ürün kurulumunu gerçekleştirecektir. Hasta yatağı kiralama sisteminde ödeme ilk ay elden nakit, sonraki ay havale şeklinde gerçekleştirilmektedir. kiralama sözleşmesinin bir nüshası müşterilerimize bırakılarak takibi sağlanmaktadır. Kiralamayı bitirmek isteyen müşterilerimizin evinden ürün teslim alınacak ve ek ücret talep edilmeyecektir.

Sipariş için WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz.

HASTA YATAĞI KİRALAMA ATAŞEHİR SERVİS BÖLGELERİ