Hasta Yatağı Kiralama

Platin Yatak 2008 yılında kiralama sistemini başlatan ilk şirkettir. Hasta karyolası kiralama sistemi İstanbul ilinde gerçekleşmektedir. Hasta karyolası kiralama sistemi ile evde tedavi gören birçok hasta, tedavi sürecini kolay geçirmektedir. Platin Yatak hasta karyolası kiralama sistemi sayesinde birçok hastaya fayda sağlamıştır.

Hasta karyolası kiralama sistemi minumum bir aylık olarak gerçekleşmektedir. Tüm ürünler yatağı, alezi ve serum askılığı ile beraber set olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Müşterilerimiz istediği zaman da ürünler evlerinden geri teslim alınmaktadır. Geri iade için ek ücret talep edilmemektedir. Müşterilerimiz ürünü kiraladığına dair bir kiralama sözleşmesi imzalar ve takibini gerçekleştirir.

Hasta karyolası ürünleri aynı gün içerisinde müşterilerimize teslim edilir. Teslimat süresi servis yoğunluğu haricinde maksimum 4 saattir. Gün içerisinde sipariş ve servis sırasına göre ürünler müşterilerimize teslim edilir. Geri iade edileceğinde ise program servis durumuna göre hazırlanır ve ürünler müşterilerimizden geri alınır. Tüm ürünler dezenfekte edilir. Hasta yataklarının bakımı gerçekleştirilir ve imalat atölyemizde yenilenir.

Müşterilerimizin hasta karyolası kiralaması için tek yapması gereken satış temsilcilerimize ulaşmaktır. WhatsApp destek hattımızdan bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Platin Yatak WhatsApp Sipariş ve Destek Hattı: 0532 620 1030