Hasta Karyolası Yeni Şehir

Hasta yataklarının fiyatlarını öğrenebilmeniz için firmamızı aramak durumundasınız. Sağlık Bakanlığı tarafından getirilen yasal düzenlemeye göre, internet sitelerimizde ürünlerimizin fiyatlarının yazılması yasaklanmıştır. Bu sebeple en doğru ürünleri araştırmak ve bilgi almak için firmamızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Platin Yatak, uzman kadrosuyla en doğru ürünleri almanızı sağlayacaktır.

Hasta Karyolası Yeni Şehir
Hasta Karyolası Yenişehir

HASTA YATAKLARININ FİYATLARI

Hasta yataklarının fiyatları işlevlerine göre farklılık göstermektedir. En uygun fiyatlı ürünler elektrikli 2 motorlu hasta yataklarıdır. Bu sebeple en çok tercih edilen ürünler olmuştur. 3 motorlu hasta yatakları ihtiyaç sebebi ile 2 motorlu ndan biraz daha pahalıdır. Ama aralarında uçuk fiyatlar yoktur. 4 motorlu hasta yatakları ise konfor ve rahatlık açısından son model ürünlerdir ve fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır.

  •  ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI FİYATI: Elektrikli hasta yatakları ekonomik ürünlerdir. Bu ürünlerde dual motorlar kullanılır.Motorların kapasitesi 4500 newtondur. Frenli sistem kullanılmakta olup, baş ve ayak kısmı hareket ettirilebilir. Elektrikli hasta yataklarının fiyatlarını öğrenmek için platin yatak şirketimizi arayabilirsiniz.
  • FUL ABS DUAL HASTA YATAKLARI FİYATI: Bu tür hasta yataklarında da dual motor kullanılır. Yatakta çökme yapmama garantisi vardır. 2 yıl boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fiyatları öğrenmek için Anadolu yakası Ümraniye’de bulunan showroom ofisimize gelebilirsiniz.
  • FUL ASANSÖRLÜ HASTA YATAKLARI FİYATI: Full asansörlü hasta yataklarında ise, 3 motor bulunmaktadır. Bu motorlar sayesinde hastalar rahat eder. Aşağı ve yukarı kalkabilme özellikleri vardır. Bu hasta yatağı modellerinin birine sahip olmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Platin Yatak, indirim fırsatlarından yararlanmak için şirketimize başvurabilirsiniz.

FİRMAMIZA ULAŞMAK İÇİN; Satış temsilcilerimizin numaralarını arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız; 0216 470 5040- 0212 634 4010 ‘dur. Mail adresimiz platinyatak@gmail.com showroom ofisimizin adresi ise Adres : Aşağı Dullu Mahallesi, Şahinler Caddesi, Hüdayi Çıkmazı No:8 Ümraniye ‘dir. Tüm müşterilerimizi bekleriz. 

Ayrıca Platin Yatak ürünleri hakkında bilgi almak için şuraya göz atın. > hasta yataklari