Hasta Yatakları İmalatçıları

Maliyetler de göz önünde bulundurulduğunda hasta yataklarının hasta yatakları imalatçılarından alınması daha hesaplıdır. Hasta yatakları imalatçıları sadece hasta karyolası imal eder, hangi hasta için ne tür hasta karyolası kullanılması gerektiğini bilir, hem hasta hem de hasta bakıcı için fonksiyonel ürünler tasarlar.

Platin Yatak, 2008 yılından bu yana sadece hasta karyolası ve hasta yatağı imal eden bir firmadır. Bu zamana kadar satışını yaptığı modellerde, kaliteli malzemeler kullanmıştır. İmal ettiği hasta yataklarını 3 model altında toplamak mümkündür. Bunlar;
• 2 motorlu hasta yatakları
• 3 motorlu hasta yatakları
• 4 motorlu hasta yatakları

Çoğu müşterimiz maliyetlerinin daha düşük olduğunu düşünerek 2.el hasta yatağı almak ister. Halbuki 2.el hasta yatağının nakliyesi sırasında ödenen ücret, kullanılan hasta yatağının hijyen durumu, ürünün garanti kapsamında olup olmadığı, arızalanma ihtimali gibi detaylar göz önüne alındığından yeni bir hasta yatağı almanın daha makul olduğu görülecektir. Eğer hastanın yatış süresinin kısa olmasına karşılık 2.el hasta yatağı bakıyor iseniz, Platin Medikal’in hasta yatağı kiralama hizmetini de kullanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama hizmeti sayesinde, hem hastanız için faydalı olacak yeni bir hasta yatağı kiralamış hem de ek maliyetlerden ve arızalanma korkularından uzak kalacaksınız. Platin Medikal, belirlediğiniz hasta yatağını aynı gün içinde size teslim eder ve kurulumunu da tamamladıktan sonra, kullanıma yönelik eğitim verir. Üstelik tüm bu ek maliyetleri size yansıtmaz.

Platin Yatak, çoğunlukla ev tipi hasta yatağı imal etmektedir. Taşınabilirliği ve hareket kabiliyeti nedeniyle en çok tercih edilen hasta karyolası modelidir. Ev tipi hasta karyolalarının hepsi elektrikli ve kumanda ile kontrol edilebilir özelliktedir. Hastanın psikoloji ve ev ortamına uyumu açısından en çok tercih edilen model Ahşap Hasta Karyolasıdır.

Hasta Yatakları İmalatçılarının çoğu sadece üretim yapar. Mevcut ürünlerini de medikal firmalara sattırır. Bu tür aracıların kullanılması nedeniyle hasta yatakları fiyatları daha da artar ve firmalar ürünün hasta için uygun olup olmadığına değil, hangi üründen ne kadar kar edeceğine bakar. Bu nedenle de hasta yatağı alırken aracı kullanmayan firmaları tercih etmelisiniz.

Platin Medikal, sadece Platin Yatak ürünlerini satmakta olduğundan, piyasadaki hasta yatakları imalatçıları ve satış firmalarına göre daha uygun fiyat sunabilmektedir.