Hasta Yatağı Yeni Çamlıca

Elektrikli hasta yataklarından birini satın almak veya kiralamak istiyorsanız, Platin Yatak kiralama sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Dual actuar motor kullanılmakta olup, hareket kabiliyetleri kolaydır. Platin Yatak ile ilgili tüm bilgilere ulaşmanız için, şirketimize arayabilirsiniz. 

Hasta Yatağı Yeni Çamlıca
Hasta Yatağı Yeni Çamlıca

EKONOMİK HASTA YATAKLARI – YENİ ÇAMLICA

Ekonomik hasta yataklarına aynı zamanda elektrikli hasta yatakları da denmektedir. Çünkü elektrikle çalışan hasta yatakları ekonomik yönden kullanıcıları zorlamaz. Ekonomik olmaları sebebiyle tercih edilen bu hasta yatakları Platin Yatak şirketimiz tarafından Yeni Çamlıca mahallesine ulaştırılmaktadır.

Platin Yatak tarafından piyasaya sunulan ekonomik hasta yataklarının genel özellikleri şu şekildedir;

  • Bu tür hasta yataklarının baş ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Böylelikle hasta doğrularak veya ayaklarını havaya kaldırarak dinlenebilir.
  • Yan korkuluklarının üzeri kromaj kaplıdır. Bu korkuluklar sayesinde hasta düşmez.
  • Set olarak satın almak veya kiralamak isterseniz 23 danse şiddetinde olan hasta yatağı şiltesine de sahip olabilirsiniz.
  • Hasta yatağını koruyucu örtüsü ile kullanmalısınız. Alez set içerisinde mevcuttur.
  • Ürünlerimizde bulunan motorların hepsi 4 yıl garantilidir.

ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI, PLATİN YATAK’TA EN UYGUN FİYATA!

Platin Yatak piyasadaki tüm şirketleri ve ürünleri takip etmektedir. Piyasada yapılan bütün hatalar, yine firmamız tarafından çözülmektedir. Firmamız hasta yatakları konusunda çalışan en tecrübeli firmadır. Bu sebeple başarılarımız tüm şirketler tarafından kabul edilmiştir. Müşterilerimiz ise 7/24 bizlere ulaşabilmektedirler. Saati farketmeksizin müşterilerimiz ile ilgileniyor, sorunlarını gidermek için çalışıyoruz.

Platin Yatak şirketi olarak ürünlerimizi incelemek, satın almak veya kiralamak isterseniz yapmanız gereken tek şey hasta yatakları adresinden bizlere ulaşmaktır. Firmamıza ulaştığınızda tüm bilgiler, sizlere iletilecektir.