Hasta Karyolası Fetih

Hasta Karyolası Fetih: Platin Yatak tarafından üretilen ürünler birçok dayanıklılık testinden geçmektedir. Dayanıklılık testini geçemeyen ürünler kesinlikle satışa sunulmamaktadır. Hasta yatakları üreticisi firma olarak, arge çalışmalarımızda yapacağımız herhangi bir yanlışlık sonucunda, müşterilerimizde oluşacak olan kötü sonuçları biliyor ve doğru ürünler piyasaya sunuyoruz. 

Hasta Karyolası Fetih
Hasta Karyolası Fetih

FETİH MAHALLESİ HAVALI YATAK MODELLERİ

Fetih mahallesine sunacağımız ürünlerimizin başında havalı yataklar bulunmaktadır. Havalı yataklar hastaların tedavi süreçlerini kısaltan, onların tedavilerinde yaşayacakları yara sorunlarını azaltan birer yardımcı araçlardır. Bu sebeple havalı yataklar kullanılması gereken sağlık eşyalarıdır.

Havalı yatak tercih ederken A+B sistem, boru tipi ve ventilasyon özellikli ürünler tercih edilmelidir. Nerede üretildiği bilinmeyen ürünleri almayınız. Platin Yatak türk malı olarak ürünlerini Ümraniye’de bulunan fabrikasında üretmektedir.

A+B sistemin dışında A+B+C sistem ürünlerde mevcuttur. Bu tür ürünlerde ultra rahatlık sağlar. Hava giriş ve çıkış yerleri ile, hastanın vücudunun hava almasını sağlar. Hava alan vücutta yara oluşumu gözlenmez. Bu sebeple havalı yataklar hareket sağlayan en iyi modellerdir.

HAVALI YATAK ÜRÜNLERİNİ PLATİN YATAK’TAN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Havalı yatak ürünlerini Platin Yatak şirketimizden sipariş verebilirsiniz. Şirketimiz havalı yatak ürünlerini dezenfekte edilmiş şekilde, 0 ürün olarak gönderecektir. İmalatı şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Sorun yaşadığımız müşterilerimiz yoktur. Genellikle müşterilerimiz tarafından önerilen bir şirket olarak görülmekteyiz.

Platin Yatak şirketimiz 2009 yılından beri faaliyette olan bir firmadır. Firmamızın ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.