Hasta Yatakları İçerenköy

Hasta yatağı maliyetleri bazı müşterilerimizin 2. el ürün tercih etmelerine sebep olabilir. Bu sebeple geliştirilmiş olan Platin Yatak kiralama sistemlerinden yararlanmanız mümkündür. Kiralama hizmetinden faydalanmaktan vazgeçtiğinizde, şirketimizi arayabilirsiniz. Ürün iadesi yine şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hasta Yatakları İçerenköy

HASTA YATAĞI İMALAT ŞİRKETLERİ

İmalat yapan tüm şirketlerin bünyesinde uzman ustalar çalışmaktadır. İşi iyi bilen insanlar olmadıkça üretim gerçekleşmez. Bu sebeple Platin Yatak imalatçı firma olarak, ürün geliştirir ve sunar. Firmamız bu konuda en iyi ekip arkadaşlarına mevcuttur. Ekip arkadaşlarımız tarafından ürün teslimatları en iyi şekilde gerçekleştirilir. Yapacağınız tek işlem hastayı yatırmak olacaktır. 

İmalat yapan bir şirket olarak tüm müşterilerimizi düşünerek çalışmaktayız. Kurulum için hiçbir müşterimizi bekletmeden, en kısa süre içerisinde teslimatınız gerçekleştirilir. Sağlık açısından en rahat ürünleri kullanmanız gerekmektedir.

İmalat yapan şirketlerden birinden alışveriş yaptığınızda hiçbir arıza sonucu çıkmaz, firma tarafından teknik servis yönlendirilir, kurulumu ve nakliyesi gerçekleştirilir. Ürünler dezenfekte edilerek elinize ulaşır. Tüm bu sorunlarla ulaşmamanız için imalatçı firmaları tercih etmelisiniz. Platin Yatak imalat konusunda adı geçen bir firmadır.

ABS HASTA YATAKLARI – İÇERENKÖY ATAŞEHİR

ABS hasta yatakları 2 motorlu ürünler olup, yan korkulukları alüminyum, başlıkları abs olan modellerdir. Bu tür hasta yatakları kumanda ile yönetilebilir. Aynı zamanda elektrik ile çalışırlar. 4500 newton kapasiteli dual motorlar ile çalışmaktadırlar. Bu ürünü yataksız şekilde de satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Set şeklinde yani alez(koruyucu örtü), serumluk, yemek masası gibi ürünler ile birlikte satın almak istiyorsanız da set halinde nakliyesi gerçekleştirilir. 

Bakım ihtiyacı olan hastaların en çok kullandığı modeldir. Şirketimize başvuru yapılan ve satışa sunulan modellerin de başında gelmektedir. Bu ürünler 4 yıl garantilidir ve Platin Yatak Hasta Yatağı İmalat ve Satış Kiralama Merkezimize başvurarak, ürünü sipariş verebilirsiniz. 

Hasta yatakları hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek için yazdığımız diğer makalelerimizi de okuyabilir, ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Platin Yatak ürünlerimizi incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.