hasta yatakları parseller

Hasta Yatakları Parseller: Hasta psikolojisini olumlu yönde etkileyecek ahşap hasta yatakları, Ümraniye ilçesi Parseller mahallesi için satıştadır. Ahşap hasta yatağının üretilmesinde ki temel sebep, hasta psikolojisidir. Hastanın, hasta psikolojisinden kurtulmaya yönelik tasarlanan Platin Yatak ahşap hasta yatakları ile ilgileniyorsanız, Parseller mahallesi sakinlerini ofisimizi ziyaret etmeleri için bekleriz.

hasta yatakları parseller

hasta yatakları parseller

HASTA PSİKOLOJİSİ İÇİN TASARLANAN AHŞAP HASTA YATAĞI MODELLERİ, PLATİN YATAK’TA!

Platin Yatak şirketi olarak biliyoruz ki, hasta psikolojisi en önemli unsurların başında gelir. Hastanın moralinin yüksek tutulması, ilgi ile beslenmesi çok önemlidir. Bu sebeple kendilerini, hastanede hissetmemeleri için elimizden geleni yapmaktayız. Ahşap hasta yatağı modelimiz; hastaların psikolojisine katkıda bulunurken, sahip olduğu fonksiyonları ile de kolaylık sağlar. Ahşap hasta yataklarının, korkulukları sabit değildir. Bu sebeple hastalar tarafından kullanılan ve memnun kalınan bir üründür. 

BAZA MODELİ HASTA YATAĞI!

Gözünüze baza gibi görünen bu hasta karyolaları, 2 motorlu veya 4 motorlu olarak üretilir. Tercih ettiğiniz motor modeline göre işlevleri farklıdır. 2 motorlu ahşap hasta yatağını kullandığınızda, karyolanın baş ve ayak kısmı hareket edebilir. 4 motorlu tercih ederseniz de, hem baş ve ayak kısımları hareket edebilir hem de alçalıp yükselebilir. Tüm özellikleri içinde barındıran ve evde rahatlıkla kullanılabilen bu yatak çeşidi, Platin Yatak tarafından üretilmektedir.

TAŞINABİLİRLİĞİ KOLAYDIR!

Hasta yataklarının altında bulunan tekerlekler sayesinde, hasta yatağı istenilen yere kolayca taşınabilir. Ev içerisinde hastanın rahat edebileceği en iyi yer belirlenmelidir. Hasta yatağı yerleştirildikten sonra, taşınabilirliği çok kolay olacaktır.

AHŞAP HASTA YATAĞI PARSELLER

Parseller de bulunan ve firmamıza ulaşarak sipariş veren tüm müşterilerimiz, ahşap hasta yatağı için Platin Yatak şirketini tercih etmelidir. Tercih sebepleri olarak; en hızlı nakliye ve kurulumu gerçekleştiren firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu tür hasta yatakları huzur evi yataği olarak da bilinir. Kolaylığı sayesinde yaşlılar için önerilmektedir.

Kiralama veya satış işlemleri için firmamıza mail atabilir, arayabilir veya ziyaretimize gelebilirsiniz. Araştırma yaparken, Platin Yatak tecrübelerini göz önünde bulundurmalısınız. Nasıl hasta yatağı seçeceğini bilmeyen müşteriler, çoğunlukla sıkıntı yaşarlar. Tecrübelerimize dayanarak, elimizden gelen yardımı yapmaya devam ediyor ve bunun için çalışıyoruz.

Parseller’de yaşıyor ve ürünlerimizi incelemek istiyorsanız hasta yatakları ziyaret edebilirsiniz.