Hasta Yatağı Esatpaşa

Hastanın hastanede kaldığı süreç boyunca konforu çok önemlidir. Çünkü hasta yatakları tedavi süreçlerini etkileyen bir faktördür. Hastanede kullanılan hasta yataklarının konforunu evinize de getirebilir, hastanın tedavi sürecini aksatmayabilirsiniz. Böylelikle hasta sorun yaşamadan tedavisine devam eder. Platin Yatak evlerde kullanılan hasta yataklarını müşterilerine tavsiye etmektedir.

Hasta Yatağı Esatpaşa
Hasta Yatağı Esatpaşa

HASTA YATAKLARINDA KUMANDA SİSTEMİ

Hasta yatakları günümüzde kumanda sistemleri ile yönetilmektedir. Bu kumanda sistemleri sayesinde hasta yataklarının kontrolü kolaylıkla sağlanabilir. Hastanın durumu ne kadar ağır olursa olsun, yanında bulunan kumanda sistemi ile tüm pozisyonlarını kolayca alabilmektedir. Kumanda ile hastanın yatış şekli istenildiği gibi değişmektedir.

MOTORLU HASTA YATAKLARININ ÖZELLİKLERİ 

Motorlu hasta yatakları, gün geçtikçe daha fazla kullanılmaktadır. Çünkü hasta yatakları da gelişen teknolojiler ile birlikte gelişmektedir. Motorlu hasta yataklarının sağladığı kullanım rahatlıkları şöyledir;

  • Hasta istediği şekilde yatabilir. İstediği zaman alçalıp, istediği zaman yükselebilir. Bu özellikleri ile hasta yatakları hastalara en iyi konforu sunmaktadır. 
  • Hasta yatağının baş kısmı kaldırılarak, hasta istediği zaman doğrulabilir. Böylelikle pozisyonda değiştirmiş olur.
  • Ayak ağrısı olan hastalar için hasta yatağının ayak kısmı kaldırabilir veya indirilebilir.
  • Obezite olan hastalar için en iyi piston motorlar kullanılmaktadır.

Platin Yatak müşterilerinin en doğru ürünü tercih edebilmeleri için, özenle çalışır.

Platin Yatak şirketimize ulaşmak, ürün siparişi vermek ve bilgi almak için yapmanız gereken ilk şey, firmamızı aramaktır. Firmamızı aradığınızda satış temsilcilerimiz sizlere bilgi verecektir. Bizleri aramadan önce ürünlerimizi incelemek isterseniz, Platin Yatak hasta yatakları adresini ziyaret edin.