Hasta Yatağı Küçükbakkalköy

Hasta Yatağı Küçükbakkalköy: Hasta yatağı kiralamak isteyen Küçükbakkalköy müşterilerimiz için sunduğumuz bütün ürünler Platin Yatak tecrübesi ile imalat edilmiştir. İmalat edilen ürünler satın alınabilir veya kiralanabilir. Kiralama seçeneği günümüzde kısa süreli yatacak olan hastalar için en çok kullanılan tercihtir.

Hasta Yatağı Küçükbakkalköy

Hasta Yatağı Küçükbakkalköy

HASTA YATAĞI KİRALAMA – KÜÇÜKBAKKALKÖY

Hasta yatağı kiralama modelleri her hastaya göre değişmektedir. Kiralamanız için sunulan hasta yataklarının fiyatları aylık olarak 350 liradan başlar, 600 liraya kadar devam eder. Hastaya ve ekonomik durumlara bağlı olarak kira ücretiniz farklıdır. Sipariş verdiğiniz ürünü en kısa zamanda hasta yakınlarına ulaştırıyoruz. 

Kiralama sistemimiz nasıl gerçekleşiyor?

  • Seçtiğiniz ürün servis kayıtlarımıza eklenir ve en kısa süre içerisinde evinize getirilir.
  • Kurulum evinizde gerçekleştirilir ve bilgi verilir. 
  • Kiralamak istediğiniz ürünün kurulumu gerçekleştiğinde kullanıma başlayabilirsiniz.
  • İlk ayın ücreti kurulum esnasında nakit olarak elden alınır.
  • Diğer ayın ücretleri havale yolu ile gerçekleştirilir.
  • Her ay kira sistemi için müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizi ararlar. 
  • Kira süresini devam ettirmek isteyen müşterilerimiz indirimlerden yararlanabilirler.
  • Kiralama sistemini kısa süreli hastalar kullanmaktadır.

PLATİN YATAK ŞİRKETİMİZE ULAŞIM

Platin Yatak şirketimiz 2008 yılından beri faaliyettedir. Faaliyet sırasında hiçbir arıza yaşanmamaktadır. Platin Yatak, hasta karyolası ürettiği ürünlerini birçok sağlık kuruluşunda da kullanılmıştır. Şirket olarak bütün faaliyetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini düşünmekteyiz. Bu sebeple ürettiğimiz tüm ürünler kalitelidir. Hasta yatakları ürünlerimizi İstanbul içinden her müşterimiz alabilir. 

Şirketimizin ürünleri hakkında bilgi almak isterseniz hasta yatakları adresinden ürünlerimize göz atabilirsiniz. Platin Yatak şirketi uzman kadrosu ile müşterileri için en iyisini sunar. Platin Yatak geçmiş olsun dileklerini sunar.