Hasta Karyolası Çarşı

Hasta Karyolası Çarşı: Hasta karyolası ürünlerinden birini sipariş etmek ve araştırma yapmak için, Platin Yatak şirketimizi arayabilirsiniz. Platin Yatak tüm hasta yatağı modellerini, müşterilerine sunacaktır. Sunduğu ürünler arasında en ekonomik ve en fonksiyonel ürünleri de bulabilirsiniz.

Hasta Karyolası Çarşı
Hasta Karyolası Çarşı

HASTA KARYOLASI – KARTAL ÇARŞI

Sağlık evi gibi kurumlarda kullanılan, hasta yataklarını evinize getirmeniz mümkün. Platin Yatak ev tipi hasta yatakları ile, evinizde kullanabileceğiniz en rahat modelleri seçebilirsiniz. Hastalarınız için Platin Yatak, Kartal ilçesinde de hizmet vermektedir. 

Hasta karyolası modellerinden en çok kullanılan çeşitler, otomatik olan ürünlerdir. Otomatik ürünler, hasta karyolası kullanımında en rahat ürünlerdir. Otomatik olan ürünler 2,3 ve 4 motorlu ürünlerdir. Bu ürünler elektrik ile çalışıp, otomatik olarak hareket etmektedir. Kol gücü gerekmemesi sebebiyle, günümüzde en çok satın alınan ürünler arasındadır.

Birçok fonksiyonu yerine getirir!

4 motorlu ürünlerde olan tüm özellikler, birçok işlevi yerine getirebilir. Bunlar şu şekildedir;

  • Baş ve ayak kısmını kaldırabilme,
  • Alçalıp yükselebilme,
  • Yan korkuluklarını indirebilme,
  • Kumanda ile yönetilebilme,
  • Hasta yatağına eğim verebilme,

gibi özelliklerdir.

Platin Yatak ile irtibata geçebilirsiniz!

Platin Yatak ile irtibata geçebilmek için şirketimizin telefon numaralarını kaydediniz. Telefon numaralarımız; 0532 404 7273 – 0532 392 0688 ‘dir. Ayrıca şirketimize mail gönderebilir, Anadolu yakasında bulunan şirketimizi ziyaret edebilirsiniz. Hasta yatakları adresine göz gezdirerek, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.