Hasta Yatakları Yakacık

Hasta Yatakları Yakacık olarak, sipariş verilen ürünün kurulumunu yapmamız en fazla 3 saat sürmektedir. Ev tipi hasta yatakları, Yakacık mahallesinde en çok rağbet gören üründür. Bu ürünü kullanan tüm müşterilerimiz, şirketimizi tavsiye etmektedir. Platin Yatak, 8 yıldır hizmet veren hasta karyolası firmasıdır.

Hasta Yatakları Yakacık
Hasta Yatakları Yakacık

EV TİPİ HASTA YATAĞI NEDİR?

Ev tipi hasta yatakları, hastane ortamından uzaklaşarak evinde tedavi görmeye devam edecek olan hastalar için dizayn edilmiş bir hasta yatağı çeşididir. Bu hasta yatakları, evlerde bakımını gerçekleştirecek olan hastaların, günlük hayatını kolaylaştırmaktadır. Hastalar kesinlikle normal yataklarda yatırılmamalı, hasta yatağı kullanılmalıdır.

Ev tipi hasta yatağı nasıl olur?

Ev tipi hasta karyolaları genel olarak ahşap görünümündedir. Ahşap görünümünde olmasının temel sebebi hasta psikolojisidir. Hastanın kendini evinde hissetmesi için geliştirilmiş olan bu modeller, ev tipi hasta karyolası modelleridir.

Ev tipi hasta karyolaları, 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olmak üzere 3’e ayrılır. Bu ürünler arasından en ekonomik olanı 2 motorlu hasta yataklarıdır. 2 motorludan 4 motorluya doğru özellikleri artmaktadır. Bu sebeple 4 motorlu olanlar, en modern hasta yataklarıdır.

Ev tipi hasta yatağını kumandası ile yönetebilmeniz mümkündür. Kumanda ile yönettiğiniz takdirde, iş kolaylığı sağlamış olursunuz. Hastaya uzaktan pozisyon verebilir, manuel olarak uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Platin Yatak’ta tüm ev tipi hasta yatakları 2 yıl garantilidir.

Ev tipi hasta yataklarını satın alır veya kiralarken, dikkat edebileceğiniz bir diğer nokta; imalatçı firmalardır. Türkiye’de imalat yapmayan bir firmadan alışveriş yaparsanız, bir arıza durumunda ürünü yurt dışına yollamanız gerekecektir.

PLATİN YATAK ÜRÜNLERİNE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Ürünlerimize ulaşmak için öncelikle hasta yatakları adresini inceleyebilirsiniz. Ayrıca bilgi almak isterseniz, şirketimizi arayabilirsiniz. Ürünlerimizi görmek isterseniz, Ümraniye ‘de bulunan firmamıza gelmeniz mümkün.