Hasta Karyolası Yalı - Kartal

Yatak yaraları için geliştirilmiş olan havalı yatakları Kartal‘da ki bütün müşterilerimiz tercih etmiştir. Havalı yataklar, sistemlerine göre farklılık göstermektedir. Havalı yatakları kullanan tüm müşterilerimizde yaralar önlenmiştir. Bu sebeple Platin Yatak en kaliteli ürünleri üretmeye devam etmektedir.

 

Hasta Karyolası Yalı - Kartal
Hasta Karyolası Yalı – Kartal

FELÇLİ HASTALAR İÇİN HASTA YATAĞI MODELLERİ

Havalı yataklar, felçli hastalar için geliştirilmiş ürünlerdir. Felçli hastaların hareketleri sağlanamadığı için, bu modellere ”felçli hasta yatakları” da denmektedir. Hareket özelliklerini kaybeden hastaların hareket sağlaması çok önemlidir. Bu işlevi yapan tek araç, medikal hasta yataklarıdır.

Felçli hastalar için tasarlanan bu ürünler, Platin Yatak şirketinden satın alındığında daha uygun fiyatlara gelmektedir. İmalat yapan şirketler, her zaman daha uygundur. Bu sebeple Platin Yatak, her zaman en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Havalı yataklar; ventilasyonlu, a+b sistem boru tipli ürünler olmalıdır. Borularının yüksekliği ise 12 cm olmalıdır. Platin Yatak, tecrübelerine göre bu özellikleri çıkarmıştır. En kaliteli ürünler, Platin Yatak’ta mevcuttur. 

Hasta Yataklarının Kiralanması

Platin Yatak, İstanbul içerisin de ki servis ağı ile birçok ilçeye ulaşmaktadır. Tüm ilçelere en hızlı teslimatı gerçekleştirdiğimiz için, kurulumunuz aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Platin Yatak, imalat yapan bir şirket olduğu için kiralama sistemini en kolay şekilde gerçekleştirilir. 

Hasta yatağının kiralanması için yapmanız gereken tek şey, firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız kiralama ücretlerini aylık olarak almaktadır. Kiralamak için siparişinizi verdikten sonra kurulumunuz gerçekleştirecektir.

Hasta yatağı kiralama sistemini en iyi şekilde gerçekleştiren firma Platin Yatak firmasıdır.

Firmamızdan alışveriş yapmak isterseniz, hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizi inceledikten sonra, siparişinizi vermek için firmamızı arayabilirsiniz. Platin Yatak geçmiş olsun dileklerini sunar.