Kartal ilçesinde ki çoğu müşterimiz, hasta karyolasını set olarak satın almıştır. Set içerisin de serumluk, alez, yemek masası gibi ürünler vardır. Platin Yatak set ürünlerini parça parça almamanızı önermektedir. Set içerisinde alınan ürünler, her zaman daha uygun fiyatlıdır. Platin Yatak setli ürünleri için, firmamızı arayabilirsiniz.

Hasta Karyolası Yukarı
Hasta Karyolası Yukarı

ALEZ (KORUYUCU ÖRTÜ) NASIL KULLANILMALIDIR?

Koruyucu örtü olarak adlandırılan alezler, hastayı terletmeyecek şekilde üretilmiştir. Alez sadece havalı yatakların üzerine serilmemektedir. Çünkü havalı yataklar ventilasyon özellikli olduğu için havalandırması zarar görebilir. Havalı yataklar için alez kullanılmaz, pamuklu çarşaf tercih edilir. 

Platin Yatak hasta karyolası satın alan herkese alez hediye etmektedir.

Alezlerin özellikleri nelerdir?

  • Örme yapılı pamuk kumaşlardan yapılmışlardır.
  • Sıvı geçirmez özelliğe sahiptir.
  • Terletmeyen yüzey ile kaplanmıştır.
  • Antibakteriyel özelliktedir. 
  • Kolay yıkanabilir.

gibi özellikleri vardır. 

PLATİN YATAK’TAN TÜM ÜRÜNLERİ TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

İstediğiniz ürünü temin etmek için şirketimize ulaşabilirsiniz. Şirketimizi aradığınızda, müşteri temsilcilerimiz hastanıza uygun ürünü tercih etmenize yardımcı olacaktır. Böylelikle ürün seçmekte zorlanmayacaksınız. Firmamız 8 yıldır bu sektörde çalışan bir firma olarak, tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan onur duyar.

Ürünlerimizi incelemek için, hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Firmamızı aradığınızda da gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Tecrübemiz ve bilgilerimizden yararlanmak için, şirketimizi arayabilirsiniz.