Hasta Karyolası Uğurmumcu

Hasta karyolası kiralama sistemi ilk kez Platin Yatak tarafından başlatılmıştır. Kartal Uğurmumcu‘da ki çoğu müşterimiz, kiralama sistemimizden faydalanmıştır. Kiralama sistemimiz ile ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimiz, olumsuz bir yorum yapmamıştır. Platin Yatak, hasta yatakları hizmetlerini genişletmiş, Kartal‘da da hizmet vermektedir.

Hasta Karyolası Uğurmumcu
Hasta Karyolası Uğurmumcu

UĞURMUMCU’DA HASTA KARYOLASI KİRALAMA

Uğurmumcu’da veya yakın ilçelerde hasta yatağı kiralayacak bir şirket arıyorsanız, Platin Yatak hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Platin Yatak ile kiralayacağınız veya satın alacağınız ürün, evinize getirilir. Ürünün nakliyat işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca kurulumunu da yapan Platin Yatak, kurulum için harcayacağınız zamanı size bırakır. Tek yapmanız gereken işlem, istediğiniz ürünü şirketimiz çalışanlarına bildirmektir. 

Aynı zamanda Platin Yatak, hiçbir müşterimizin mağdur olmaması için İstanbul içerisinde aynı gün teslimat yapmaktadır. En az 4 saat içerisinde elinizde olacak ürünleri, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle hastanız hastaneden çıktığı gibi, hasta karyolasında yatmaya devam edebilir.

Hasta karyolası nasıl kiralayacağınızı bilmiyorsanız, Platin Yatak müşteri temsilcilerimiz sizleri telefon ile arayacak tüm bilgileri anlatacaktır. Eğer bilgilerden emin değilseniz Ümraniye’de bulunan showroom ofisimize gelebilir, imalat yerimizi de görebilirsiniz. Kiralık olan tüm ürünler arıza yapmayan ürünlerdir. Arıza yapan ürünler, tamir edilerek gönderilir. Ya da teknik servisimiz arızaları giderir.

Kiraladığınız ürünü iade etmek istediğinizde o ayın ücretini vermiş olmanız gerekmektedir. Ücret gönderildiği tarihte, iade için evinizden ürün alınır. Ürün iadesi için de hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tüm işlemleri Platin Yatak şirketi çalışanları halledecektir.

PLATİN YATAK HASTA KARYOLASI KİRALAMA

Hasta karyolası kiralama sistemini ilk başlatan şirket olarak, Platin Yatak şirketimiz tüm kiralama sistemlerini özenle gerçekleştirmektedir. Hasta karyolası kiralamak için ürünlerimizi hasta yatakları adresinden inceleyebilirsiniz. Platin Yatak şirketimiz Ümraniye’de bulunmaktadır. 0532 404 7273 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Platin Yatak, geçmiş olsun dileklerini sunar.