Hasta Karyolası Yunus - Kartal

Dual motorlu hasta yataklarını satın alan Kartal‘da ki müşterilerimiz, hep memnun kalmıştır. Dual motor kullanılan hasta yataklarında gösterdiği performans ile, Platin Yatak müşterilerini yarı yolda bırakmaz. Platin Yatak ile yapacağınız tercihlerde, her zaman yanınızdayız. Şirketimizi arayarak ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Hasta Karyolası Yunus - Kartal
Hasta Karyolası Yunus – Kartal

 

A+B+C HAVALI YATAK NEDİR?

Havalı yataklar hareket edemeyen hastalar için, dizayn edilmiştir. Hastaların gün içerisinde pozisyon değiştirmesi çok önemlidir. Hastalar pozisyon değiştirdikleri zaman, kan hücreleri aktifleşir. Hareketten dolayı vücutta ki hücreler aktifleşir. Böylelikle iç organlar tembelleşmez. Bu hareketi sağlamak için geliştirilen ürünler; havalı yataklardır.

A+B+C SİSTEM NEDİR?

A+b+c sistemler şu şekilde gerçekleşmektedir. Havalı yatakların borularını a+b+c olarak sıralarsak; a ve b borular yükselirken c boruları aşağıda olmaktadır. B ve c boruları yükselirken, de a boruları aşağıda kalır. Böylelikle hareket sağlanmış olur. Hareketin sağlanması için bu sistemler geliştirilmiştir.

Havalı Yatakları Türkiye’de kullanmaya başlayan ilk şirket; Platin Yatak’tır!

PLATİN YATAK HAKKINDA

Platin yatak tüm Türkiye’ye hizmet vermiş bir şirkettir. Firmamız 2009 yılından beri hasta yatakları kategorisinde çalışmaktadır. Türkiye’de hasta yatakları alanında çalışan ilk şirketlerden biridir. Platin Yatak İstanbul içerisinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Diğer illere ise kargo ile gönderilebilmektedir. 

Platin Yatak imalatçı bir firmadır. Hasta yataklarını uzman ustalarımız tasarlar, geliştirir ve üretir. İmalat fabrikamız Ümraniye‘de bulunmaktadır. İmalat firmamızda geliştirdiğimiz tüm ürünler, kalite bakımından hiçbir firmada bulamayacağınız ürünlerdir.

Platin Yatak şirketimizin mutlu müşterileri oldukça fazladır. Tecrübelerimizden yararlanmak, bilgi sahibi olmak ve ürün satın almak için firmamız yetkililerine ulaşınız. Firmamızın tüm ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Platin Yatak geçmiş olsun dileklerini sunar.