Hasta Yatağı Soğanlık Yeni

Hasta Yatağı Soğanlık Yeni: Soğanlık’ta hizmet veren Platin Yatak şirketi olarak, ürünlerimizin sadece ticaretini yapmıyor; aynı zamanda eğitimlerini de gerçekleştiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, doğru ürün doğru kullanıcılar tarafından kullanılırsa yarar sağlayacaktır. Ürünlerimizin faydalı olması için verilen eğitimlerimizi aksatmıyoruz.

Hasta Yatağı Soğanlık Yeni
Hasta Yatağı Soğanlık Yeni

HASTA YATAĞI KULLANMA EĞİTİMLERİ

Platin yatak şirketimizden sipariş verdiğinizde, kurulum esnasında kullanıcılara eğitim verilir. Eğitimleri aksatmamızın nedeni, müşterilerimize fayda sağlamaktır. Fayda sağlayarak aldığımız mutlu dönüşler, motivasyonumuzu arttırmaktadır. Hasta yatakları sağlık ürünleri olduğundan, ne olursa olsun tüm bilgilendirmeler kullanıcılara yapılmalıdır.

Eğer ürün aldığınız firma hiçbir bilgilendirme yapmadıysa, olası bir arıza durumunda neler yapabileceğinizi bilemezsiniz. Bu sebeple servis elemanlarımız, müşterilerimize tüm kullanım aşamalarını bildirir. Kullanım süresi boyunca, herhangi bir sorunuz da yine şirketimiz ile bağlantı kurabilirsiniz.

Eğitimde neler anlatılıyor?

Firmamız çalışanları, kurulum esnasında şu hususlardan bahsetmektedirler;

  • Kumanda ve pozisyon yönetimi,
  • Tekerlek sisteminin çalışması,
  • Korkulukların kullanılması,
  • Hasta yatağı kullanımı,
  • Dezenfekte işlemleri ve bakım

gibi konulardır. 

PLATİN YATAK HER ZAMAN YANINIZDA

Hasta yatağı kullanımı ile ilgili aklınıza takılan sorular için Platin Yatak telefon numaralarımızdan bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Destek hattımız ile kullanım süresince hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Platin Yatak ürünlerini hala incelemediyseniz, hasta yatakları adresini ziyaret ediniz.