Hasta Yatağı Petroliş

Elektrikli hasta karyolası satın almak isteyen Petroliş mahallesi sakinleri, Platin Yatak tarafından imalat edilen ürünleri inceleyebilir. Platin Yatak ürünlerinin %100’ü yerli üretim olup, en kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Platin Yatak olarak tüm müşterilerimizi showroom ofisimize beklemekteyiz.

Hasta Yatağı Petroliş
Hasta Yatağı Petroliş

ELEKTRİKLİ HASTA KARYOLASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Elektrikli hasta karyolası çeşitlerinden en çok satılan ürün genellikle 2 motorlu hasta yataklarıdır. Bu tür hasta yataklarında şu özellikler mevcuttur;

  • Kumanda ile yönetilebilme,
  • Yan korkulukları oynatabilme,
  • Fren sistemi ile çalışan tekerlekle kullanabilme,
  • Baş ve ayak kısmını kaldırabilme ve
  • Elektrik ile çalışabilme,

gibi özelliklerdir.

Elektrikli hasta karyolaları, fatura dostu ürünlerdir. Özel bir yakıt ile çalışmaz, ev elektriği ile çalışırlar. Ev faturasını kabartmaz, bütçe dostu ekonomik ürünlerdir. Bu sebeple Platin Yatak tarafından en çok satılan ürünlerden başlıcalarıdır.

Elektrikli Hasta Yatağını Hangi Durumda Tercih Etmemeliyim?

Elektrikli hasta yatakları bakıma ihtiyacı olsa da kendi kendine hareket edebilen hastalar için önerilmektedir. Eğer hastanız felçli ise, kesinlikle elektrikli hasta karyolasını kullanmayınız. O tür hastalar için en ideal ürün havalı yataklardır. Bu sebeple elektrikli hasta karyolaları, sadece kendi hareketini yapabilen hastalar için önerilmektedir.

Platin Yatak ile %100 Yerli Ürünler!

Platin Yatak Ümraniye ‘de bulunan ofisinde imalat yapmaktadır. Aldığınız tüm ürünler, Platin Yatak tarafından üretilmekte olup, herhangi bir arıza durumunda yine Platin Yatak teknik servis sorumlusu arkadaşlarımız arıza bakımını yapar. Platin Yatak şirketimizden alınmayan ürünlerin teknik servisi yapılmamaktadır. Hasta yatakları alanında teknik servis veren şirket sayısı da çok azdır. Bu sebeple arıza durumlarına karşı önlem almak için imalatçı firmalardan alışveriş yapınız.

Platin Yatak şirketimizin ürünlerine göz atmak isterseniz tıklayın. > hasta yatakları