Hasta Yatakları Gümüşpınar

Hasta Yatakları Gümüşpınar: Kartal’da hizmet veren Platin Yatak şirketimiz, müşterilerine 3 motorlu hasta yataklarını önermektedir. Önermemizin sebebi hem hastaya hemde hasta bakıcısına kolaylıklar sağlamasıdır. Bakım sürecinde hastanın durumunun kötüleşmemesi için en kaliteli hasta yatakları sipariş verilmelidir. 

Hasta Yatakları Gümüşpınar
Hasta Yatakları Gümüşpınar

 

3 Motorlu Hasta Yatakları Çapraz Lama Sistemi 

3 motorlu hasta yataklarında baş ve ayak kısmının kaldırabilmesinin yanında, aşağı yukarı da kaldırma işlemleri gerçekleştirilir. Aşağı yukarı kaldırılabilen ürünler olarak, hastanın tedavisini kolaylaştıran ürünlerdir. Bu ürünlerde ki asansör sistemi, çapraz lama sisteminden yapılmıştır. Çapraz lama sistemi, hasta yataklarını kaldırabilen en iyi sistemdir.

Çapraz Lama Sistemi Nedir?

Yukarıda ki fotoğrafta görülen çapraz görüntü, çapraz lama sistemidir.  Çapraz lama sistemi, Platin Yatak şirketi tarafından önerilmekte ve kullanılmakta olan bir sistemdir. Bu sistemin kullanılmasında ki sebep, hasta yatağının yükselebilmesi için gerekli olan dayanıklılığı sağlamasıdır. Dayanıklılığı sayesinde, kullanılan ürünler kullanıcılar için yeterli olmaktadır.

Fiyatları Ne Kadardır?

3 Motorlu hasta yataklarının fiyatları kiralama ve satış işlemlerine göre değişmektedir. Kiralama siteminden faydalanmak isterseniz 300 liradan başlamaktadır. Satın almak isterseniz de 2000 tl den başlayan fiyatlarla kullanabilirsiniz. Tüm ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için Platin Yatak, şirketimizi arayabilirsiniz.

Motor Gücü Ne Kadardır?

3 Motorlu hasta yataklarında kullanılan motor türü; piston motordur. Piston motorlar, 6000 newton kapasitelidir. Bu sebeple en güçlü ürünlerdir. 3 motorlu hasta yataklarında, 3 tane motor olduğu düşünüldüğünde bir hasta karyolasında 18000 newton kapasitelidir.

PLATİN YATAK, 3 MOTORLU ÜRÜNLERİ İÇİN ULAŞABİLİRSİNİZ

3 Motorlu ürünlerini üreten Platin Yatak şirketimizin ürünlerini incelemek için, hasta yatakları adresini inceleyebilirsiniz. Platin Yatak, İstanbul içerisinde hizmet vermekte olup, Gümüşpınar mahallesine de hizmet vermekten onur duyar. Şirketimizin ürünleri için bizleri arayabilirsiniz.