Hasta Yatakları Esentepe

Esentepe mahallesinde bulunan hastalar, hasta yatakları kiralamak veya satın almak isterlerse, Platin Yatak şirketine başvuru yapabilirler. Şirketimiz tarafından alınan tüm siparişler, aynı gün içerisinde teslim edilecektir. Teslimat ve kurulum için ek ücret talep edilmemektedir.

Hasta Yatakları Esentepe
Hasta Yatakları Esentepe

2 Motorlu Hasta Yatakları Nelerdir?

2 motorlu hasta yatakları, kullanım bakımından farklılık göstermektedir. 2 motorlu hasta yataklarının en belirgin özelliği baş ve ayak kısmının kaldırılabilir olmasıdır. Elektrik ile çalışır, ekonomik ürünlerden bir tanesidir. Hastaların günlük yaşamlarının kolaylaşabilmesi için gerekli olan bu ürünler, hastalar tarafından talep edilebilmektedir. Müşterilerimiz şirketimize ulaşmak için, firmamızı arayabilir ve ürün teklifi isteyebilir.

Motor Çeşitleri; 2 motorlu hasta yataklarında kullanılan motorlar, hastalara göre farklılık gösterir. Hastaların ağırlığına bağlı olarak,

  • Dual motorlu 
  • Piston motorlu,

ürünler önerilmektedir.

2 motorlu hasta yatağı fiyatları; 2 Motorlu hasta yataklarının fiyatları çeşitlerine göre değişmektedir. Fiyatlar kullanılan malzeme ve kalitesine göre farklılık gösterir. Fiyatları bakımından en ucuz olan modeller, 2 el. hasta yataklarıdır. Bu modellerin otomatik çalışması sebebiyle de, hasta konfor sağlar.

ÜRÜNLER PLATİN YATAK ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜRETİLMEKTEDİR

Platin Yatak, sadece ürün ticareti yapmamaktadır. Ürünleri tasarlar, geliştirir, testlerini yapar ve ticaretini gerçekleştirir. Şirket olarak tek profesyonel kategorimiz ”hasta yatakları”dır. Hasta yatağı satışı yapan ve geliştiren 8 yıllık tecrübeye sahip bir firmayız. Tecrübelerimize güvenebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ön bilgi almak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.