Hasta Yatağı Cumhuriyet

Hasta yatağı imalatçı şirketi olarak, servis ağımız her geçen gün büyümektedir. Hasta yatağı kurulumu için Cumhuriyet mahallesine ulaşmamız çok kolay. Hasta yataklarını seçerken ve kullanırken, nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, Platin Yatak sizlere destek olabilecek en iyi şirkettir.

Hasta Yatağı Cumhuriyet
Hasta Yatağı Cumhuriyet

POZİSYON VEREN HAVALI YATAKLAR

Havalı yatak modellerinden pozisyon veren havalı yataklar, hastaların yaşamını kolaylaştıracak bir araçtır. Hastaların en uzun kullandığı ürünlerden biri olan hasta yatakları, her zaman doğru seçilmeli ve doğru kullanılmalıdır. Pozisyon veren havalı yataklar; hareket sağladığı gibi, hastaya pozisyonda verir.

Hasta pozisyonlandırması neden önemlidir?

Hastaların hareket edememesi durumunda vücutlarında kızarıklık, kızarıklıktan sonra da yaralar oluşmaya başlar. Yaraların büyümesi ile de hastanın durumu kötüleşebilmektedir. Bu yaraları önleyen tek araç, havalı yataklardır. Fakat havalı yatak modellerinden de doğru olanı seçmek gereklidir. Bu aşamada destek alabileceğiniz en tecrübeli şirket Platin yatak devreye girer.

Platin yatak, müşterilerine hasta yatağı seçiminde yardımcı olmaktadır. Havalı yataklar, günlük pozisyonlandırmaları en kolay yapan modellerdir. Pozisyonlandırmalar, hastalar için önemli durumlardır. Silinebilir veya yıkanabilir özellikte olan cover çarşafı ile, havalı yatakları istediğiniz şekilde temizleyebilirsiniz.

Havalı yataklar A+B sistemleri, ventilasyonlu, boru tipi özelliklerinde olmalıdır. Aksi takdirde yara oluşumu artabilir. Yara oluşumunun önlenmesi için, Platin yatak baklava tipi yatakları önermemektedir.

ÜRÜN TEDARİKÇİSİ PLATİN YATAK

Platin Yatak tüm ürünlerin fotoğraflarını, internet sitelerinde paylaşmaktadır. Birebir aynı ürünleri alabilecek, hiçbir farklılık göremeyeceksiniz. Ürünleri tedarik eden şirket ise, yine Platin Yatak şirketidir. Bu sebeple, farklı ürün koyma şansımız yoktur. Platin yatak şirketi olarak ürünlerimizi incelemek, ön bilgi almak veya firmamızla görüşmek isterseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Platin Yatak, hasta yatakları adresini ziyaret etmeyi unutmayınız.