Hasta Yatağı Kayışdağı

Visko yataklı ürünler; hastanın vücut şeklini alır ve rahatlatır. Hastalar için en uygun hasta döşeği visko yataktır. Visko yataklar, hastanelerde de kullanılmaktadır. Bu modeller ile hastalar tedavilerini kolayca atlatabilirler. Platin Yatak visko ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Hasta Yatağı Kayışdağı
Hasta Yatağı Kayışdağı

VİSKO YATAKLI SON MODEL HASTA KARYOLASI

Günümüzde kullanılan son model ürünler 4 motorlu hasta karyolalarıdır. 4 motorlu hasta karyolaları hastaların tüm faaliyetlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurlar. Visko yataklı 4 motorlu hasta karyolaları ise, hastanın en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlamaktadır. Visko yataklı 4 motorlu hasta karyolalarının genel özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Hasta karyolasında 4 motor bulunmaktadır ve her biri 6000 newton kapasitelidir.
  • Kumanda ile yönetilebilirler. Kumandalarda 10 tuş mevcuttur.
  • Baş ve ayak kısımları kaldırılabilir.
  • Trendelenburg ve antitrendelenburg (alçalıp yükselme) özellikleri vardır.
  • Fırın boya ile boyanmış, dezenfekte edilmişlerdir.

Ürünün videosunu izlemek için tıklayın. 

HASTA YATAKLARI PLATİN YATAK’TAN ALINIR

Platin Yatak firmamız; Türkiye’de hasta yatakları konusunda çalışan ve önde gelen şirketlerdendir. Bu sebeple birçok müşterimiz tarafından tercih edilmekteyiz. Platin Yatak olarak tüm ürünlerimizin imalatını yapmakta, test aşamalarını gerçekleştirmekte ve satışa sunmaktayız. Sunduğumuz hiçbir üründe, sorun yaşamamaktayız. Platin Yatak ile tercih edeceğiniz ürünler en kaliteli ürünler olacaktır. 

Platin Yatak ürünlerimizi incelemek ve bilgi sahibi olmak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz