hasta yatakları zeytinburnu

Hasta Yatakları Zeytinburnu 

hasta yatakları zeytinburnu
hasta yatakları zeytinburnu

Platin Yatak, Zeytinburnu ilçemizdeki birçok felçli ve yatalak hastalar, yatan hastalar, kazazedeler ve geçici tedavi gören için en uygun model olan hasta karyolası modellerini müşterilerine sunmuştur.  Müşteri memnuniyeti göz önüne alındığında, bu zamana kadar yaptığımız herhangi bir satış ile ilgili olumsuz bir dönüş alınmamıştır. Sebebi çok net ve açıktır. Platin yatak tüm hasta karyolası modellerini kendi bünyesinde müşteri istek ve şikâyetleri doğrultusunda üretmektedir. Üretim aşaması biten tüm hasta yatakları zorlu testlerden geçirilmektedir. Platin Yatak, Hasta Yatakları Zeytinburnu ilçesine verdiği hasta karyolası modellerinin memnuniyetini kısaca;

  • Hasta istek ve doğrultusunda hasta yatağı argesi hazırlamak
  • Hasta yatakları üretiminde kalite ve maliyetten kesinlikle kaçınmamak
  • Platin Yatak daha çok para kazanmayı değil, daha çok tebrik almayı hedefler
  • Üretilen hasta karyolası zorlu testlerden geçirilir
  • Hasta Yatakları Zeytinburnu ilçesine sevkiyatı aynı gün içinde sipariş dâhilinde yetiştirilmektedir.
  • Hasta Yatakları kurulumu Platin Yatak elemanları tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Hasta Yatakları Zeytinburnu semtimizde neden tercih edilmelidirin kısaca cevabı budur.

Platin Yatak olarak ilk prensibimiz, kaliteli malzemenin kullanıldığı ürünlerimizi en uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize ulaştırmaktır.      

Hasta Yatakları Zeytinburnu Sevkiyatı Nasıl Gerçekleşir

Platin Yatak internet sitemizden incelemiş olduğunuz hasta yatakları modellerinden birini seçtiğiniz takdirde bunu müşteri temsilcilerimizle temasa geçerek sipariş verebilirsiniz.  Lakin bir ürün seçmekte veya hastanıza uygun olan ürünü bulmakta da zorlanıyor iseniz, direk müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirisiniz. Müşteri temsilcilerimiz hasta yatakları konusunda tecrübeli arkadaşlardan oluşmaktadır. Hangi hasta karyolasının size uygun olduğunu belirlemek için bazı kısa bilgiler vererek müşteri temsilcilerimizden hangi hasta karyolası modelini almalıyım sorusuna cevap bulabilrsiniz. Hastanızın durumu, hastanızın yaşı, hastanın kilosu, mobil olup olmayışı gibi etkenler hastanız için en uyugun hasta yatağı modelini seçmenizde yardımcı olacak bilgilerdir.

Hasta Karyolası seçimne müteakip müşteri temsilcimiz isteiğiniz adrese gönderlmek üzere bilgilerinizi alır. Aynı gün içinde servis sırası yetişiyor ise gönderim yapılır. Aynı gün içi gönderim istiyrsanız erken saatlerde sipariş vermenizde yarar vardır. Aynı gün yetişemeyen hasta karyolası sevkiyatları bir sonraki gün için randevu yazılarak sevk edilir. Zeytinburnu Hasta Yatakları Sevkiyatı servis elemanlarımız tarafından bizzat Platin Yatak bünyesinde Yapılır.

Zeytinburnu ilçemizdeki hastalar için tercih edilen en yaygın hasta yatağı modeli asansörlü hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modelleridir. Zeytinburnu ilçemizdeki birçok hastamızda bu model hasta yataklarından faydalandığı istatisliklere yansımıştır. Asansörlü hasta yatakları hem hastaların hem de bakımı üstelenen kişinin rahat etmesine imkan vermektedir. Bu hasta karyolası modelleri arasında,  Asansörlü hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası ve Full asansörlü hasta karyolası modelleri yer alır. Tüm modelleri incelemek için hasta yatakları inceleyiniz. Ayrıca bası yarası oluşumunu engellemek için havalı yatak inceleyebilirsiniz.  

Zeytinburnu Asansörlü Hasta Karyolası Modelleri

Felçli hastalar için tercih edilen en yaygın hasta yatağı modeli asansörlü hasta karyolalarıdır. Zeytinburnu ilçemizdeki birçok hastamızda bu model hasta yataklarından faydalanmıştır. Asansörlü hasta yatakları hem hastaların hem de bakımı üstelenen kişinin rahat etmesine imkan vermektedir. Bu hasta karyolası modelleri arasında,  Asansörlü hasta karyolası ve Full asansörlü hasta karyolası modelleri yer alır.

Yatalak hastalarımız için de bakım gerçekten çok önemlidir. Bu hastalarımız hiçbir şekilde hareket edemezler. Bu nedenle de asıl yük bakımını yapan kişinin üstündedir. Bu tip yatalak hastalarımız içinde; Asansörlü Hasta Karyolası, Full Asansörlü Hasta Karyolası, 4 Motorlu Hasta Karyolası, 4 Parça Yataklı 4 Motorlu Hasta Karyolası, Lazer Kesim Yataklı 4 Motorlu Hasta Karyolası, Visko Yataklı 4 Motorlu Hasta karyolası, Ahşap 4 Motorlu Hasta Karyolası modellerini önerebiliriz.

Zeytinburnu Hasta yatakları seçiminde geniş bir taleple hasta karyolası kiralama yapmaktadır. Kiralık hasta karyolası seçenekleri  Zeytinburnu ilçemizdeki hastalarımızın talep doğrultusunda yüzdesi yüksek istatilikler edinmiştir. Zeytinburnu hasta karyolası kiralama seçenekleri için ürünlerimizi hasta yatağı kiralama üzerinden inceleyebilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesinde hasta yatakları satışı yapılan mmahalleler

Yaklaşık 8 yıldır hasta yatakları satışı yapan Platin Medikal, Zeytinburnu ilçesindeki birçok hastanın hasta yatağı ihtiyacını karşılamıştır. Zeytinburnu ilçesine bağlı mahalleler arasındaki Çırpıcı Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Sümer Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Beştelsiz Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Merkezefendi Mahallesi ve Maltepe Mahallesi’nde birçok hastamız, hasta yataklarımızı deneme fırsatı bulmuş ve olumlu görüşlerle bizlere dönüş yapmışlardır.

Bu zamana kadar talep edilen tüm hasta yatağı siparişleri, günlük oluşturulan servis listesindeki sıraya göre teslim edilmiştir. Ürünlerin nakliyesi ve kurulumu, Platin Medikal servis elemanları tarafından yapılır. Bu tip ek işler için ayrıca ücret alınmaz.

Platin Yatak ürünleri 4 yıl süre ile firma garantisi kapsamındadır.