ahşap hasta yatakları

Ahşap Hasta Yatakları : Ev ortamında tedavi gören hastaların, hastahane psikolojisinden kurtulmaları için Platin Yatak ev tipi ahşap hasta yatakları üretti. Hastalarının ev ortamında sanki kendi yatakalarında yatıyormuş hissi veren hasta karyolası modelleri ahşap hasta yatakları olarak nitelenmektedir.

ahşap hasta yatakları
ahşap hasta yatakları

Ahşap Hasta Yatakları Avantajları

Hasta Yatakları tasarımlarını hastane odalarından almaktadır. Hastane odaları için tasarlanmış hasta karyolası görünüm itibariyle yan korkulukları ve başlıkları genel anlamdan plastik olarak üretilmektedirler. Ev tipi hasta yataklarında hastane ortamlarında kullanılan hasta karyolası modelleri, biraz değişikliğe uğrayarak kullanılmaktadır. Hastaların ve hasta yakınlarının yüksek taleplerine kayıtsız kalmayan platin yatak, ev ortamlarında kullanılması için ahşap hasta yatakları modellerini üretmektedir. Ahşap hasta yatakları yoğun olarak ahşap görünümlü olup yan korkulukları çok pratik hareketlilik göstermektedir. Tasarım anlamında vede kullanıma en uygun hasta yatağı modeli olarak öne çıkmaktadır. Alt latalarında ahşap lata kullanan ahşap yatakları bu anlamda da ev tipi hasta karyolası olarak rakiplerinin önüne geçmektedir. 2 motorlu ahşap hasta yatakları ve 4 motorlu hasta yatakları olarak iki seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. 

 • ahşap hasta yatakları ev ortamına uygun yatak modelleridir.
 • Hasta psikolojisini bozmayan yatak modelleridir.
 • Evde kendi yatağında yatıyormuş hissi verir.
 • Hastane ortamı psikolojisinden uzaklaştırır.
 • Kullanımı Rahat ve Ergonomik yapıya sahiptir.

Ahşap Hasta Yatakları Nereden Alınır?

Yurtdışından gelen ahşap hasta yatakları yedek parça sıkıntısı ile karşı karşıya kalmaktadır. 4 motorlu modellerinde trendelenburg ve anti trendelenburg özelliği ithal ürünlerin çoğunda bulunmamaktadır. Yurdışından gelen ürünlerin fiyatlarına lojistik ve vergiler binmektedir. Bu ve bunun gibi bir çok dezavantaj yerli üretim ahşap hasta karyolası modellerini rakiplerinin önüne geçirmektedir. Yerli üretim ahşap hasta yatakları üretimi yapan tek firma platin yatak firmasıdır. 

Ahşap hasta yatakları Platin Yatak Avantajları

Neden ahşap hasta yataklarını Platin Yataktan almamız gerektiğini kısaca aşağıda sıralayalım;

 • Platin Yatak, hasta karyolası morlarını piston ve kaldırma gücü yüksek motor kullanmaktadır.
 • Hasta yatağı motorları 4 yıl platin yatak tarafından garantilidir.
 • Yan korkuluk Aparatları sınırsız stok imkanına sahiptir.
 • Platin yatak ahşap hasta karyolası direk imalatçı ve garantisindedir.
 • Aracı firma olmadan ahşap hasta yataklarını alabilirsiniz. 
 • teknik desteği aracı veya italatçı değil direk platin yatak verir.

Platin Yatak tarafından üretilen tüm hasta yatağı modellerini incelemek için lütfen hasta yatakları ziyaret ediniz.