hasta karyolası kiralama sistemi
hasta karyolası kiralama sistemi
hasta karyolası kiralama sistemi

Hastaneden taburcu olan ve evde tedavi sürecini geçirecek olan hastalar için, hasta karyolası kiralama hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’de hasta karyolası kiralama sistemini hayata geçiren Platin Yatak, hasta karyolası kiralama hizmetinden faydalanan ve memnun kalan binlerce hasta olduğunu vurgulamaktadır.

Hasta karyolası kiralama sistemi, kısa süreli olarak hasta yatağı kullanımına ihtiyaç duyan hastalar için geliştirilmiş bir hizmettir. Bu sistemi 2009 yılında Türkiye’de başlatan firma, Platin Yatak’tır. Platin Yatak hasta yatağı kiralama sistemi sayesinde hastalar tedavi süreçlerini %90 konforlu şekilde geçirmektedir. Hastaların evde bakım süreçlerinde en çok ihtiyaç duyduğu medikal ürün, hasta yataklarıdır. Hasta yataklarının hastaya uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde satın alınan veya kiralanan hasta yatağının hastaya bir faydası olmayacaktır. Platin Yatak, müşterilerinden hastanın hastalık durumu, yaşı ve kilosu gibi bilgileri alarak hastaya uygun ürünü müşterilerine sunmaktadır. Böylelikle kiralanan ve hastalara uygun olan hastane yatakları, tedavi sürecinde hastaların konforunu %90 arttırmaktadır.

Hasta yatağı kiralama hizmeti minumum 1 aylık olarak ücretlendirilir. Siparişi verilen hasta yatağı modeli Platin Yatak servis elemanları tarafından müşterilerimizin evlerine getirilir ve kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın kira ücreti elden teslim alınır. Bir sonraki ayın aynı günü eğer müşterimiz kiralamaya devam edeceğini belirtirse, ödemesini havale yolu ile gerçekleştirir. Eğer hasta yatağını iade etmek isterse, 2-3 gün sonra evinden teslim alınır. Bütün hasta yatakları, set olarak ve dezenfekte edilmiş şekilde müşterilerimize iletilir. Hasta yatağı kiralama sisteminden memnun kalarak Platin Yatak’ı çevresine tavsiye eden birçok referans müşterimiz bulunmaktadır.

Kiralanan hasta yatakları aynı gün içerisinde müşterilerimize teslim edilir. Kiralık hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için www.platinyatak.net adresinde bulunan telefon numaralarından hasta yatağı kiralama sistemini profesyonel olarak gerçekleştiren Platin Yatak firmasına ulaşabilirsiniz.