Platin Havalı Yatak Modelleri- Boru Tipi Havalı Yatak Çeşitleri

Yatağa bağımlı hastaların mutlaka kullanması gereken, hastaların en önemli ihtiyaçlarından biri olan havalı yataklar, PLATİN YATAK tarafından 5 model olarak piyasaya sunulmaktadır. Platin Yatak ailesi olarak ve tecrübelerimize dayanarak yatalak hastaların kesinlikle boru tipi havalı yatak kullanması gerektiğini savunmaktayız. Dolayısıyla piyasaya sunduğumuz kaliteli havalı yataklar, hastalarımızın vücutlarına iyi gelecek ve tedavi süreçlerinin konforlu geçmesini sağlayacaktır.

(P10) 8 cm A+B Sistem Boru Tipi Havalı Yatak
(P10) 8 cm A+B Sistem Boru Tipi Havalı Yatak
(P10) 8cm AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli kullanımlar için ideal olan bu ürün, boru tipi ve ventilasyon özelliklidir. Dolayısıyla vücut yaralarının oluşmasını önler. Taşıma ve şişme kapasitesinden dolayı kısa süreli kullanımlar için tavsiye edilmektedir. Ürün Platin Yatak tarafından 2 yıl garantilidir. Ürün 24 saat boyunca elektrik hattına bağlı kalarak hastanın oluşabilecek vücut yarası oluşum riskini önler. Aynı zamanda ekonomik bir havalı yatak olmasından dolayı tercih edilmektedir. Hastanıza uyumlu olup olmadığına emin olup, Platin Yatak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Platin Yatak firmamızdan sipariş vermek için WhatsApp Destek Hattımıza ulaşmayı unutmayın. WhatsApp Destek Hattı: 0532 6201030

 

(P20) 12cm AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak 
(P20) 12 cm A+B Sistem Boru Tipi Havalı Yatak
(P20) 12 cm A+B Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Tercih edilen en iyi modellerimizden biridir. Şişme yatak olarak da bilinen bu ürünler, hastaların tamamen yara oluşumunu boru tipi olmalarından dolayı engeller. Boru tipi havalı yataklar ventilasyon özelliğine yani havalandırma özelliğine sahip özel ürünlerdir. Dolayısıyla çoğunlukla hastaların kullanması gereklidir. AB sistem 12 cm havalı yatağın şişme yüksekliği en ideal yüksekliktedir. Taşıma kapasitesi ise, 100 kg ve altıdır. 90*190 cm ölçüsü bulunmaktadır ve tüm hasta yataklarına uyumlu bir havalı yataktır. Kullanımı oldukça kolaydır. Antibakteriyel silinebilir cover çarşaftan üretilmiştir. Platin Yatak tarafından 2 yıl garantili bir üründür.

 

(P30) 12 cm A+B+C Sistem Boru Tipi Havalı Yatak
(P30) 12 cm A+B+C Sistem Boru Tipi Havalı Yatak
(P30) 12cm ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak 

ABC sisteme sahip bu ürünün her 3 borusundan 2’si hareket halindedir. Dolayısıyla hastalar bu üründe daha rahat etmektedir. Platin Yatak tarafından 2 yıl garantili olan bu ürün, kilolu hastalar için de tavsiye edilen bir üründür. Taşıma kapasitesi yüksektir. Boru tipi havalı yatak modellerinden olan ABC sistem havalı yatağın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Ürünün üzerinde sıvı geçirmez çarşafı bulunmaktadır. Tüm boruları teker teker çıkarılabilmektedir. Motoru sessiz şekilde çalışmaktadır. Garanti dışı parça tedariği Platin Yatak tarafından gerçekleştirilmektedir. 

 

(P40) Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak 
(P40) Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak
(P40) Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

En çok kullanılan havalı yataklarımızdan biri de pozisyon veren havalı yatak modelimizdir. Bu havalı yatak, hastayı sağa ve sola 30 derecelik açıyla döndürür. Sürekli olarak hasta pozisyonlandırma işlemlerini otomatik olarak yapar. Böylelikle hastaya müdahale edilmeden ve hasta acı çekmeden pozisyonunun değiştirilmiş olur. Platin Yatak tarafından satışa sunulan bu havalı yatak, kullanıcılarına kolaylık sağlar. Silinebilir, antibakteriyel bir üründür. Havalı yatak motorundan tüm pozisyonlandırma işlemleri gerçekleştirilebilir ve havalı yatak motoru sessiz olarak çalışır. Kilolu hastaların da bakımının gerçekleştirilmesine kolaylık sağlar. Pozisyon değiştiren havalı yatak hareketsiz hastaların tercih etmesi ve kullanması gereken fonksiyonel bir havalı yataktır.

 

(P50) Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak
(P50) Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak
(P50) Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak 

Türkiye’de satışa sunulan özel bir havalı yatak modelidir. Üç katmanlıdır hastayı koruyan denge ve koruma boruları vardır. 12 cm şişme kapasitesi vardır. Bu ürünü normal pozisyon veren havalı yataktan ayıran özellik; istenilen zaman, istenilen yönde, istenilen derecede pozisyon verebilme özelliğidir. Dolayısıyla hastanın ihtiyacına ve isteğine göre ayarlanabilir. En konforlu havalı yatak çeşididir ve hastanın tedavi sürecine yardımcı olan en iyi havalı yataktır. Platin Yatak tarafından üretilen bu üründen Türkiye’de 20 adet bulunmaktadır. Üretimini Platin Yatak gerçekleştirmektedir. Ultra pozisyon veren havalı yatak, profesyonel bir felçli hasta yatağıdır.

Platin Havalı Yatak Sistemleri tarafından satışa sunulan boru tipi havalı yatak modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için WhatsApp SİPARİŞ Hattımız ile irtibata geçmeyi unutmayın.