Hasta Yatakları Gümüşdere - Sarıyer - İSTANBUL

Hasta Yatakları Gümüşdere: 4 motorlu hasta karyolası ürünleri, obez hastalar için geliştirilmiş en dayanıklı ürünlerdir. Bu ürünlerde bulunan motorlar, 200 kg’ye kadar hasta taşıyabilmektedir. Bu sebeple ürünlerimizi kilolu hastalar da kullanabilmektedir. Kilolu hastalar için geliştirilen ürünler, sadece Platin Yatak şirketinde üretilmektedir.

Hasta Yatakları Gümüşdere - Sarıyer - İSTANBUL
Hasta Yatakları Gümüşdere – Sarıyer – İSTANBUL

KİLOLU HASTALAR İÇİN GELİŞTİRİLEN EN DAYANIKLI ÜRÜNLER PLATİN YATAK’TA!

Kilolu hastaların tedavi süreçleri daha zor olmaktadır. Hastaların hareket edebilmesi ve tedavi süreçlerinin kolaylaşması için hasta karyolası ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Hasta karyolası ürünleri ithal olarak getirilen ürünlerken, Platin Yatak şirketi tarafından son 5 yılda bu ürünlerin piyasası geliştirilmiştir. 

Kilolu hastaların hasta karyolası kullanabilmesi için, o ürünlerin en dayanıklı motorlardan dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Ucuz veya kalitesiz motorlar, hasta karyolasının çabuk bozulmasına sebebiyet verecektir. Türkiye’de bulunan en kaliteli motorlar ”t-motion” marka ürünlerdir. Bu markanın 6000 newton kaldırma kapasitesine sahip olan piston motorlu ürünleri, 4 motorlu hasta karyolası ürünlerinde kullanılmaktadır. Yani bu ürünün toplam 12000 newton kaldırma kapasitesi bulunmaktadır.

Bu ürünü neden tercih etmeliyim?
Avantajları veya dezavantajları nelerdir?
  • Bu üründe bulunan motorlar en kaliteli motorlardır. Dolayısıyla arıza riski yok denilecek kadar azdır.
  • Ürün normal karyola pozisyonuna gelebilmektedir.
  • Trendelenburg ve anti-trendelenburg özelliği bulunan tek üründür.
  • %100 yerli olarak üretilmektedir.
  • Antibakteriyel ürünlerdir, antidekübit kaplamaları bulunmaktadır.
  • Türkiye’de en fazla alçalabilen ve en fazla yükselebilen tek hasta karyolasıdır.
  • Kumanda paneli ile yönetimi oldukça basittir.
  • Tekerlekleri 360 derece dönebilen, kolay kullanılabilen parçalardır.

Bu ürünü tercih etmek ve temin etmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize (0216) 470 5040 veya 0532 620 1030 numaralarından ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hastanıza en uygun hasta karyolası ürünlerini tavsiye edecektir. Ürünlerimizi incelemek isterseniz hasta yatakları adresini inceleyebilirsiniz. Platin Yatak olarak tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.