Hasta Yatağı Demirci

Hasta Yatağı Demirci: Alman ahşap hasta karyolasının ithalatçı firması Platin Yatak şirketidir. Bu ürünler, görünüşleri sebebiyle müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modeller olmuştur. Alman ahşap hasta karyolası, hastaların psikolojilerini olumlu yönde etkileyen ve tedavi süreçlerini kısaltan ürünlerdir.

Hasta Yatağı Demirci
Hasta Yatağı Demirci

AHŞAP HASTA KARYOLASININ FONKSİYONLARI

Ahşap hasta karyolası ürünlerinin üretilmesinin sebebi; hastaların psikolojileridir. Hastaların kendilerini ”hastane psikolojisinde” hissetmemesi için, ahşap ürünler geliştirilmiştir. Ahşap ürünler sayesinde  hastalar kendilerini hasta psikolojisine sokmamaktadır. Alman ahşap hasta karyolasının videosu aşağıdaki gibidir;

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Karyolasının Teknik Özellikleri
 Baş ve ayak hareketi Var
 Asansör sistemi Var
 Trendelenburg hareketi Var
 Motor çeşidi Dewert marka
 Motor gücü  2000 newton
 Motor garantisi 4 yıl
 Ürün garantisi  2 yıl
 Kumanda paneli Var
 Çalışma sistemi Otomatik

Platin Yatak şirketinden alman ahşap hasta karyolası ürünlerinin siparişini vermek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak şirketinin %100 yerli olarak ürettiği hastane tipi hasta karyolası modellerini incelemek veya kiralamak için Whatsapp hattımız 0532 620 1030′ nolu cep numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.