Hasta Yatağı Darüşşafaka

Hasta Yatağı Darüşşafaka: 3 motorlu hasta karyolası ürünleri, Platin Yatak şirketinde üretilmektedir. İmalat atölyemiz Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesinde bulunmaktadır ve 3 motorlu hasta karyolası ürününü sipariş veren tüm müşterilerimize ürünler AYNI GÜN İÇERİSİNDE teslim edilmektedir. Platin Yatak şirketi aynı gün içerisinde teslimat gerçekleştiren tek şirkettir.

Hasta Yatağı Darüşşafaka
Hasta Yatağı Darüşşafaka

AYNI GÜN İÇERİSİNDE TESLİMAT GERÇEKLEŞTİREN TEK ŞİRKET

Hasta karyolası sektöründe ürün siparişlerini aynı günde teslim eden şirket sadece Platin Yatak ‘tır. Çünkü Platin Yatak hastalarının mağduriyet yaşamaması için çalışmaktadır. Makul fiyatlara kaliteli ürünler üretmekte ve bu ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Platin Yatak şirketi, bu hizmeti ile birçok referans kazanmıştır. 

Platin Yatak şirketi hasta karyolası kiralama sistemini başlatan ilk şirkettir.

  • Hasta karyolası kiralama sistemi ile birçok müşterimiz ekonomik fiyatlara ürünleri kiralayabilmektedir.
  • Kiralama süresi 1 aydır.
  • Ürünler komple set halinde müşterilerimize gönderilmektedir. 
  • Ürünlerin teslimat ve kurulum fiyatı da ücretlere dahildir.
  • Platin Yatak şirketinde bulunan tüm ürünlerde ilk 5 ay indirim fırsatları mevcuttur.
  • Kiralanan ürünlerin dezenfekte işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Ürünlerin hepsi arızasız ürünlerdir.

Ürünlerin set içeriği; hasta karyolası kasası, hasta yatağı, alez ve serumluk askısıdır. Bu ürünler tüm müşterilerimize kesinlikle gönderilmektedir.

PLATİN YATAK ŞİRKETİ 8 YILLIK TECRÜBEYE SAHİPTİR

Platin Yatak şirketi 2008 yılından beri faaliyette olan bir şirkettir. Dolayısıyla 8 yıllık tecrübeye sahip bir firmadır. Müşterilerimize doğru seçim yapmaları için özenle çalışmaktayız. Çünkü biliyoruz ki, yanlış ürün seçimi beraberinde yeni bir ürün temin etme sorununu doğuracaktır. Müşterilerimiz yanlış ürün seçmemek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, ürünler hakkında doğru bilgiler alabilirler. Platin Yatak şirketinin hasta karyolası ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini inceleyebilirsiniz. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.