Hasta Yatağı Kocataş

Hasta Yatağı Kocataş: Visko yataklı ürünler, müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünler olmuştur. Visko yataklar, hastaların vücut basıncını düşürerek ağrılarını azaltmayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla hareket edebilen hastalara bu ürünler tavsiye edilmektedir. Platin Yatak şirketinden bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kocataş
Hasta Yatağı Kocataş

VİSKO ÜRÜNLERİN HASTALARDA YARATTIĞI ETKİ

Visko yataklar hastaların rahat bir tedavi süreci geçirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Visko yatakların hastalara sunduğu kolaylık, vücut basıncını düşürerek ağrılarını azaltmaktadır. Ağrıları azalan hareketli hastalar, daha kolay bir uyku süreci geçirebilmektedir. Visko ürünlerde bulunan sıvı geçirmez kılıf da aynı zamanda, hastaların idrar kaçırmasına karşı visko ürünleri korumaktadır. Bu kılıflar yıkanabilen ve dezenfekte edilebilen ürünlerdir. Platin Yatak şirketinde bulunan visko yataklar uygun fiyatlara ve indirimlerle müşterilerine sunulmaktadır. Aynı şekilde Platin Yatak, çökme yapmayan hasta yataklarını müşterilerine sunan tek şirkettir. 

ÇÖKME YAPMAYAN HASTA YATAKLARI

Platin Yatak şirketinde dört parçalı medikal yatak, lazer kesim yatak, visko yatak ve havalı yatak seçenekleri bulunmaktadır. Platin Yatak şirketi, arızasız ürünleri ile güvenilirlik kazanan bir şirkettir. Dolayısıyla da en kaliteli hasta yatakları Platin Yatak şirketinde satışa sunulmaktadır. Kalitemiz iddiamızdır. 

Platin Yatak şirketinde bulunan hasta yatakları;

  • Dört parçalı medikal yatak; bu ürünler hasta Karyolası set içeriğinde bulunan ürünlerdir. Bu ürünlerde sıvı geçirmez kılıf bulunmamaktadır. Bu ürünler hasta Karyolası ürünlerine uyum sağlayabilen özelliktedirler.
  • Lazer kesim yatak: bu hasta Karyolası ürünün de ise yatay ve dikey cnc kesimler bulunmaktadır dolayısıyla hasta Karyolası hava alabilen özelliktedir. Sıvı geçirmez kılıfları bulunmaktadır ve en ideal sertlik derecesindedirler. 
  • Visko yataklar; makalemizde de bahsettiğimiz gibi bu ürünler hastaların ağrılarını azaltarak kolaylık sağlamaktadır. 
  • Havalı yataklar; havalı yataklar ise hareket edemeyen hastalar için önerilen ürünlerdir. Vücut yaralarını önleyen bu ürünler sayesinde hastalarda vücut yaraları oluşmamaktadır.

Platin Yatak şirketinde bulunan ve bahsedilen hasta yatakları hakkında bilgi almak ve sipariş etmek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.