Hasta Karyolası Çayırbaşı - Sarıyer - İSTANBUL

Hasta Karyolası Çayırbaşı: Türkiye’de boru tipi havalı yatakların satışını gerçekleştiren ilk şirket; Platin Yatak‘tır. Sarıyer‘de bulunan ve havalı yatak satın almak isteyen tüm müşterilerimiz havalı yataklarımız hakkında bilgi alabilir. Boru tipi havalı yataklar, hareket sistemelerine göre farklılık göstermektedir. Platin Yatak, tüm ürünler hakkında bilgi vermektedir.

Hasta Karyolası Çayırbaşı - Sarıyer - İSTANBUL
Hasta Karyolası Çayırbaşı – Sarıyer – İSTANBUL

BORU TİPİ HAVALI YATAK ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Boru tipi havalı yatakların birçok çeşidi vardır. Yüksekliklerine, sistemlerine ve çeşitlerine göre birçok modeli mevcuttur. Boru tipi havalı yataklar, baklava tipi havalı yataklardan daha faydalı ürünlerdir. Yapılan araştırmalarda baklava tipi ürünlerin, boru tipi ürünlerden daha faydalı olduğu görülmüştür. 10 hastamızdan 9’unda boru tipi havalı yataklar yara oluşumlarını önlemiştir. Fakat tekrar baklava tipi ürünler kullandıklarında yara oluşumları oluşmaya başlamıştır.

  • a+b sistem havalı yatak: Havalı yataklarda bulunan boruları a ve b şeklinde sıraladığımızı düşünürsek, a boruları hareket ederken b boruları hareket etmemektedir. B boruları hareket ederken de a boruları hareket etmemektedir. Bu sistem sürekli bu şekilde gerçekleştiği için havalı yataklar, hastaların vücut yaralarını önlemektedir. 
  • a+b+c sistem havalı yatak; Bu ürünlerde ise 3 çift borudan 2’si hareket halindedir. Hareket sistemleri sayesinde hastaların en çok tercih ettiği ürünler olmuştur. Kilolu hastalar bu ürünü tercih etmelidir.
  • Pozisyon veren a+b+c sistem havalı yatak; Bu ürünlerde a+b+c sistemli ürünlerdir. Fakat bu ürünün farkı, hastalara pozisyon vermesidir. Pozisyonlandırma işlemleri otomatik olarak gerçekleşmekte olup, hasta bakıcıları sıkıntı çekmemektedir.

BORU TİPİ HAVALI YATAKLARIN GARANTİ SÜRESİ

Boru tipi havalı yatakların maksimum kullanım süresi 5 yıldır. Bu süreç kullanıcıların kullanım türüne göre de farklılık göstermektedir. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. 2 yıl boyunca fabrika hatalı tüm sorunlar firmamız tarafından düzeltilmektedir. Kullanım hatalı ürünlerin tedariki de 4 yıla kadar firmamız tarafından sağlanmaktadır. 

Boru tipi ürünler hastaların vücutlarındaki yara oluşumunu önlemektedir. Bu ürünleri satın almak veya kiralamak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilir, Whatsapp destek hattımızdan 0532 620 1030 numaralı telefondan ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.