Hasta Yatakları Kemer

Hasta Yatakları Kemer: 2. el hasta karyolasının hastalara verebileceği zararlar göz önünde bulundurulmalıdır. 2. el hasta karyolası kullanan hastalarımız enfeksiyon riski kapabilmektedir. Dolayısıyla hastalarımızın bu sorunu yaşamaması için, müşterilerimizi uyarmaktayız.  

Hasta Yatakları Kemer
Hasta Yatakları Kemer

2. EL ÜRÜNLER NİÇİN KULLANILMAMALIDIR?

2. el ürünlerin kullanılmamasının sebebi; enfeksiyon riskidir. Enfeksiyon riskinin oluşmaması için bu ürünler kullanılmamalıdır. Hastadan alınan ürün dezenfekte edilmeden başka bir hastaya götürüldüğünde, enfeksiyon riski oluşmaktadır. Bu risk hastaların tedavi süreçlerini olumsuz etkilemektedir.

Aynı zamanda ikinci el ürünler hastalarınıza uygun olmayabilir. Eğer hastanız kilolu ise, dayanıklı motora sahip olan ürünler temin edilmelidir. Fakat 6000 newton kaldırma kapasitesine sahip olmayan bir ürün kullandığınızda hasta karyolası ürünü arıza çıkarabilecektir.

2. el ürünler kullanmaktansa hasta karyolası kiralayabilirsiniz;

Hasta karyolası kiralamak oldukça basittir. Hasta karyolası kiralama sistemini gerçekleştiren en profesyonel şirket Platin Yatak’tır. Hasta karyolası kiralama sistemi sayesinde birçok müşterimiz ürünlerimizi deneme fırsatı bulmuştur. Hasta karyolası kiralama sisteminden şu şekilde faydalanabilirsiniz;

  • Kiralayacağınız ürüne karar vermelisiniz. Nasıl ürün seçeceğinizi bilmiyorsanız, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
  • Karar verdiğiniz ürünün siparişini müşteri temsilcilerimize bildiriniz. 
  • Siparişiniz servis ekibimize gönderilecek ve servis sırasına eklenecektir.
  • Aynı gün içerisinde ürün adresinize getirilecek ve kurulumu gerçekleştirilecektir.
  • İlk ayın kira ücreti nakit olarak kurulum esnasında rica edilecektir. Diğer aylar için banka hesabımıza yatırabilirsiniz.
  • İlk 5 ay indirim fırsatları bulunacaktır.
  • Platin Yatak şirketinde bulunan tüm ürünler dezenfekte edilmiş temiz ürünlerdir.
  • Ürünlerin üreticisi Platin Yatak’tır.

Platin Yatak şirketinin hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanmak veya temin etmek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Tüm hastalarımıza acil şifalar diler, geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.