Hasta Karyolası Ayazağa

Hasta Karyolası Ayazağa: 3 motorlu hasta karyolasının özellikleri arasında asansör hareketi de mevcuttur. Asansör hareketi ile hastaların bakımı kolaylaşmaktadır. Hasta karyolasının alçalıp yükselebilmesi sayesinde hasta bakıcıları da zorluk çekmemektedir. Platin Yatak şirketi bu ürünlerin üreticisidir.

Hasta Karyolası Ayazağa
Hasta Karyolası Ayazağa

HASTA BAKICILARININ KOLAYLIĞI İÇİN GELİŞTİRİLEN ÜRÜN

2 motorlu hasta karyolasının kullanıldığı dönemlerde, hasta bakıcıları hastaların bakımını gerçekleştirmek için sürekli olarak eğilmek durumunda kalıyordu. Eğilmekten dolayı, hasta bakıcılarında sağlık sorunları oluşabiliyordu. Dolayısıyla 2 motorlu hasta karyolası ürünleri, hasta bakıcılarının konforuna uygun değildi.

Daha sonra geliştirilen 3 motorlu hasta karyolası modellerine, alçalıp yükselebilme özelliği eklendi. Alçalığ yükselebilen ürünler sayesinde, hasta bakıcıları ayakta bakım gerçekleştirmeye başladı. Hastanın taşıma işlemleri de kolaylaştı. Alçalıp yükselebilen hasta karyolası sayesinde hasta bakıcılarında sağlık sorunları görülmedi.

En alçak ve en yüksek seviyeye gelebilen tek 3 motorlu hasta karyolası, Platin Yatak şirketinde üretilmektedir.

Hasta bakıcılarına fayda sağlayan bu ürünün teknik özellikleri ve fonksiyonları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

3 motorlu full abs hasta karyolasının özellikleri  
 Baş ve ayak hareketi  Var
 Asansör hareketi  Var
 Trendelenburg hareketi  Yok
 Motor sayısı  3
 Motor gücü  6000 newton
 Motor garantisi  4 yıl
 Ürün garantisi  2 yıl
 Başlık & ayaklık  ABS kaplama
 Ayaklık  ABS kaplama
 Yan korkuluk  ABS kaplama
 Antibakteriyellik  Var
 Kumanda sistemi   Var

Platin Yatak şirketinin 3 motorlu hasta karyolası ürününü satın almak veya kiralamak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilir, 0532 620 1030 numaralı WhatsApp hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Platin Yatak olarak tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.