Hasta Karyolası Fatih Sultan Mehmet - Sarıyer - İSTANBUL

Hasta Karyolası Fatih Sultan Mehmet: 3 motorlu hasta yatakları, hasta bakıcıları için en uygun ürünlerdir. Çünkü 3 motorlu hasta yatakları, alçalabilen ve yükselebilen özelliktedir. 3 motorlu hasta karyolasının kullanılması dahilinde, hasta yakınları hastanın bakımını ve taşınma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecektir.

Hasta Karyolası Fatih Sultan Mehmet - Sarıyer - İSTANBUL
Hasta Karyolası Fatih Sultan Mehmet – Sarıyer – İSTANBUL

ALÇALIP YÜKSELEBİLEN HASTA KARYOLASI HANGİSİDİR?

Alçalıp yükselebilen hasta karyolası modellerinden olan 3 motorlu hasta karyolası, dayanıklılığı ve kalitesi ile hastalarına konfor sağlamaktadır. 3 motorlu hasta yataklarında hasta karyolasının hareket etmesini sağlayan 3 adet motor bulunmaktadır. Bu motorlar ”t-motion” markalı piston motorlardır. Piston motorların kullanılmasının sebebi, dayanıklı olmalarıdır. 100 kg ve altında olan hastalarımız bu ürünü kullanabilirler.

Alçalıp yükselebilen ürünler niçin icat edilmiştir?

Alçalıp yükselebilen hasta karyolasının üretilmesinin sebebi; hasta yakınlarıdır. Hasta yakınları, hastanın bakımını gerçekleştirmek için sürekli olarak eğilmek durumunda kalmaktadır. Sürekli eğilmekten dolayı hasta yakınlarında bel ve sırt ağrıları oluşabilmektedir. Bu ağrıların gerçekleşmemesi için, hasta bakıcılarının kolay bakım yapabileceği hasta yatakları alçalıp yükselebilir özellikte geliştirilmiştir.

Alçalıp yükselebilen 3 motorlu hasta yataklarının özellikleri nelerdir?

Bu hasta karyolasının baş ve ayak kısmı da hareket edebilmektedir. Baş kısmı hareket edebildiği için, hastalar kolaylıkla yemek yiyebilmektedir. Aynı zamanda ayak kısmı da hareket edebildiği için hastaların ayak uyuşması önlenmektedir. Bu özellik sayesinde hastalar tedavilerini kolaylıkla sürdürmektedir.

3 motorlu hasta karyolası ürünleri tamamen dezenfekte edilerek üretilmiş ürünlerdir. Üreticisi Platin Yatak şirketidir. Kullanılan profiller çapaksız 360 derece antibakteriyel özellik kazandırılmış parçalardır. Aynı zamanda abs kaplama aksesuarları da mikrop barındırmayan antidekübit özelliktedir.

Ürünlerin üreticisi Platin Yatak şirketidir. Ümraniye Aşağı Dudullu’da bulunan imalat atölyemizde bu ürünlerin arge çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Arge ekibi 11 kişidir. Tüm ürünler müşterilerimizin geri dönüşlerine göre geliştirilmektedir. 

Platin Yatak şirketinin hasta karyolası ürünlerini incelemek ve satın almak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.