Hasta Yatağı Ferahevler

Hasta Yatağı Ferahevler: Visko hasta yatakları, müşterilerimiz tarafından tercih edilen ve şirketimizin de piyasaya uygun fiyatlara sunduğu ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde hastalar rahat bir uyku geçirebilmektedir. Bu ürünlerde bulunan visko yüzey, hastalarımızın vücut basıncını düşürmekte ve ağrılarını azaltmaktadır.

Hasta Yatağı Ferahevler
Hasta Yatağı Ferahevler

VİSKO YATAKLARIN TERCİH EDİLME SEBEBİ NEDİR?

Visko hasta yataklarının tercih edilme sebepleri oldukça fazladır. Visko yataklar, hareket edebilen hastaların uyku sürecini kolaylaştırmak ve ağrılarını azaltmak amacı ile geliştirilmiş ürünlerdir. Bu yataklar Platin Yatak şirketinde uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Visko yatakların özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir.

  • Visko yataklar hastaların vücudunun şeklini alarak, vücut basıncını düşürmektedir. Dolayısıyla hastaların ağrıları da kalmamaktadır.
  • Bu ürünler her hasta karyolası çeşidine uyum sağlayabilmektedir.
  • Bu ürünlerin üzerinde sıvı geçirmez kılıf bulunmaktadır.
  • Yıkanabilir ve saklanabilir ürünlerdir.
  • Bu ürünlerin ölçüleri 90*190 cm’dir. 
  • Yüksekliği ise 5 cm viskoelastik yüzeyleri ile 14 cm’dir.
  • Bu ürünler hareket edebilen hastalar için uygundur.

Bu ürünler hastaların ağrılarını azalttığı için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünlerin kiralanması gerçekleşmemektedir. Platin Yatak şirketinden temin edebilirsiniz.

NEDEN PLATİN YATAK ŞİRKETİNDEN ALIŞVERİŞ YAPMALIYIM?

Platin Yatak şirketinin bilgi birikimi ve deneyimleri ile birçok müşterimiz şirketimizden memnun kalmaktadır. Çünkü müşterilerimizin doğru ürünler tercih etmesini sağlamaktayız. Yanlış ürün kullanımı sonucunda oluşabilecek sorunları dikkate alarak, müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. 

Şirketimiz için doğru bilgi çok önemlidir. Müşterilerimize doğru bilgileri aktarmak için özenle çalışmaktayız. Kalitemiz sayesinde birçok hastamızın rahat etmesini amaçlamakta ve hedeflemekteyiz. Platin Yatak şirketi bu sebeplerden dolayı en çok tercih edilen firma olmuştur. Ürünlerimizi ayrıntılı incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.