Hasta Yatakları Büyükdere

Hasta Yatakları Büyükdere: Ahşap hasta karyolası ürünleri ithal olarak satışa sunduğumuz ürünlerdir. Alman ahşap hasta karyolası ürünlerinden daha dayanıklı ürünleri üretmeyi amaçlayan Platin Yatak, ahşap hasta karyolası ürünlerini bu makalede tanıtmaktadır. Büyükdere‘de yaşayan tüm hastalarımıza ürünlerimiz aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

Hasta Yatakları Büyükdere
Hasta Yatakları Büyükdere

ALMAN AHŞAP & PLATİN AHŞAP ÜRÜN KARŞILAŞTIRMASI

Platin Yatak şirketi alman ahşap hasta karyolası ürünlerini ithal olarak müşterilerine sunmaktadır. Platin Yatak, ahşap hasta karyolası ürünlerini yerli olarak üretmeyi amaçlamakta ve bunun için çalışmaktadır. Platin Yatak şirketinin Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesinde bulunan imalat atölyesinde arge çalışmaları devam etmektedir. 

Özellikler Alman Ahşap Platin Ahşap
 Motor markası  Dewert marka  T-motion marka
 Motor çeşidi  Dual motor  Piston motor
 Motor gücü  2000 newton  6000 newton
 Motor garantisi  2 yıl  4 yıl
 Durum  İthal  Yerli
 Baş ve ayak hareketi  Var  Var
 Asansör hareketi  Var  Var
 Trendelenburg  Var  Var
 Antibakteriyellik  Var  Var
 Çizilmezlik özelliği  Var  Var
 Garanti  2 yıl  2 yıl

Platin Yatak şirketinden yerli ürünleri temin etmek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bu ürünlerin yerli olarak üretilmesinin sebebi ürünleri dayanıklı hale getirmektir. 6000 newton kaldırma kapasitesi ile bu ürünü kilolu hastalar da kullanabilecektir. Aynı zamanda çizilmezlik özelliği kazandırılarak, ürünler kiralanabilecektir. Platin Yatak şirketi olarak bu ürünlerin kiralanmamasının sebebi, kolay çizilen ürünler olmasından kaynaklanmaktadır.

Bu ürünü temin etmek için firmamızın hasta yatakları adresini ziyaret edebilir, müşteri temsilcilerimizden fikir alabilirsiniz. Platin Yatak şirketi 2008 yılından beri bu sektörde ürün üreten bir firmadır. Dolayısıyla tecrübe ve bilgi birikimi fazla olan müşteri temsilcilerimiz doğru ürünü seçmenizi sağlayacaktır. Platin Yatak olarak tüm müşterilerimize acil şifalar dileriz.