Hasta Karyolası Garipçe

Hasta Karyolası Garipçe: ABS hasta karyolasının üreticisi Platin Yatak şirketidir. ABS hasta karyolası ürünleri hareket edemeyen hastalar için geliştirilmiş ürünlerdir. Bu ürünlerde 2 adet motor bulunmaktadır ve bu ürünler müşterilerimiz tarafından kiralanabilmektedir. Ürün kiralamak için makalemizi okumaya devam etmektedir.

Hasta Karyolası Garipçe
Hasta Karyolası Garipçe

ABS HASTA KARYOLASINI NASIL KİRALAYABİLİRİM?

ABS Hasta karyolasının ücreti oldukça makuldur. Platin Yatak şirketinde bulunan ve kiralanabilen en ekonomik modeldir. Bu ürünün ekonomik olmasının sebebi, Platin Yatak tarafından üretilmesidir. ABS hasta yatakları, hareket edemeyen hastaların kullanabileceği ürünlerdir. Çünkü bu ürünlerde bulunan yan korkuluklar, hastaların hasta yatağından kalkarken destek almasına olanak sağlamamaktadır. Hareket edebilen hastalar 4 parça yan korkuluklu (full abs) hasta karyolası ürünlerini kiralayabilir veya satın alabilirler.

ABS Hasta Yataklarının Özellikleri;

  • Bu ürünlerde 2 adet dual motor bulunmaktadır. Dual motorların kaldırma kapasiteleri 4500 newtondur.
  • Bu ürünlerin sadece baş ve ayak kısmı hareket edebilmektedir.
  • Kumanda paneli ile yönetilebilen ürünler arasındadır.
  • Başlık ve ayaklık parçaları abs kaplamalardan oluşmaktadır.
  • Yan korkulukları alüminyum tabanca sistemli yan korkuluklardır.
  • Tekerlekleri 360 derece dönebilen tekli kilit sistemine sahip ürünlerdir.
  • Ürünler komple set halinde müşterilerimize gönderilmektedir. Set içeriği; hasta karyolası, hasta yatağı, alez (koruyucu örtü) ve serumluk askısıdır.
  • Ürünlerin ücretine, teslimat ve kurulum dahildir.

Platin Yatak şirketinde bulunan hasta yataklarının hepsi, elektrikle çalışan otomatik ürünlerdir. 2 motorlu ABS modeller ise, hareketsiz hastaların kullanabileceği ekonomik modellerdir. Bu modellerin kiralama kodu PM300 ‘tür. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm hastalarımıza acil şifalar diler, geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.