Hasta Yatakları Baltalimanı - Sarıyer - İSTANBUL

Hasta Yatakları Baltalimanı: Alman ahşap hasta karyolasının set içeriğinde hasta yatağı, alez, serumluk askısı ve deve boynuzu bulunmaktadır. Set içeriği sayesinde hasta yakınları ürünleri ayrı ayrı almak zorunda kalmamaktadır. Platin Yatak şirketi ile tüm ürünleri birarada alabilirsiniz.

Hasta Yatakları Baltalimanı - Sarıyer - İSTANBUL
Hasta Yatakları Baltalimanı – Sarıyer – İSTANBUL

AHŞAP HASTA KARYOLASI SETİ – BALTALİMANI

Ahşap hasta karyolasının set içeriği; hasta karyolası kasası, hasta yatağı, alez, serumluk askısı ve deve boynuzudur. Bu ürünlerin özellikleri şöyledir;

  • Ahşap hasta karyolası kasası; Hasta karyolasının kasası, ürünün hareketlerini gerçekleştiren kasadır. Bu kasada ürünün motorları bulunmaktadır. Alman ahşap hasta karyolası modelinde ”dewert” model 2000 newton kaldırma kapasiteli 4 adet motor bulunmaktadır. Motorlardan biri hasta karyolasının baş kısmını hareket ettirirken, diğeri ayak kısmını hareket ettirmektedir. Kalan iki motordan biri alçalıp yükselebilme özelliklerini gerçekleştirirken, diğeri de trendelenburg hareketlerini gerçekleştirmektedir. Trendelenburg özellikleri ile hasta, oturur pozisyona gelebilmektedir. Alçalıp yükselebilme özellikleri ile hastanın bakımı ve taşıma işlemleri kolaylaşmaktadır. Ürün elektrikle çalışmaktadır. Kumanda ile yönetilebilmektedir. Bu ürün hareket edebilen hastalara önerilmektedir. 
  • Hasta yatağı; Bahsedilen hasta yatağı dört parçalı medikal yataktır. Hasta karyolası set içeriğinde bu ürün bulunmaktadır. Bu ürünün özelliği, hasta karyolasına uyum sağlayabilmektir. Her hasta karyolasına uygun olarak tasarlanmıştır. Ölçüleri 90*190 cm olup, 23 dans sertliğindedir. Bu sertlik derecesi, doktorların da tavsiye ettiği en ideal sertlik derecesidir. Hasta yatakları arasından en ekonomik olan bu ürün, hareketli hastalar için kullanılmalıdır. (Hareketsiz hastalara uygun değildir. Günde 10 saatten fazla yatış pozisyonunda olan hastalar havalı yatak kullanmalıdır.)
  • Alez; Alezler koruyucu örtü anlamına gelmektedir. Sıvı geçirmez özellikleri bulunmaktadır. 90*190 cm ölçülerindedir ve hasta karyolası ürünlerine uyum sağlamaktadır. Alezler, havlu tipi olup hastaları terlemeyen özelliktedir. Bu ürün set içerisinde daha makul fiyata denk gelmektedir. 
  • Serumluk askısı; Serumluk askısı hastaların ihtiyaç duyduğu önemli aksesuarlardandır. Serumla askısı sayesinde serum ihtiyaç duyan hastalarımız rahat etmektedir. Serumluk askısı ürünlerinin üreticisi de Platin Yatak’tur. 
  • Deve boynuzu; Deve boynuzu hastaların hasta karyolasından kalkarken destek almaları için geliştirilmiş medikal aksesuardır. 

 Platin Yatak şirketinden hasta karyolası satın almak veya kiralamak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz.