Hasta Yatakları Kadı Mehmet

Hasta Yatakları Kadı Mehmet: 2 motorlu hasta karyolası modeli, hastaların en çok kullandığı modellerden biridir. Bu modellerin sadece baş ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Dolayısıyla müşterilerimize kısa süreli kullanımlar için yeterli olabilmektedir.

Hasta Yatakları Kadı Mehmet
Hasta Yatakları Kadı Mehmet

KISA SÜRELİ KULLANIMLAR İÇİN İDEAL

Platin Yatak şirketi Türkiye’de hasta karyolası kiralama sistemini başlatan ilk şirket olduğundan dolayı birçok hastalığa sahip hastalar ile tanışmakta ve ürünlerini geliştirmektedir. Kısa süreli rahatsızlıklardan dolayı, ürünlerimizi kiralayan müşterilerimiz oldukça fazladır. Dolayısıyla Platin Yatak şirketi kısa süreli ihtiyaçların gidermek üzere bu ürünlerin ideal olduğunu öne sürmektedir.

Bu ürünlerin ideal ve ekonomik olmasının sebebi nedir?

  • Bu ürünlerin sadece baş ve ayak kısmı hareket edebilmektedir. Dolayısıyla ürünler felçli olmayan çoğu hasta tipine hemen hemen uyabilmektedir.
  • Ürünler 100 kilonun altında olan her hasta için idealdir.
  • Ürünlerin yönetim sistemi kumandadır.
  • Ürünler dezenfekte edilmiş ürünlerdir.
  • Tekerlekleri ev tipine uyum sağlayabilmektedir.
  • Kullanımı en rahat hasta karyolası çeşididir.

KISA SÜRELİ KULLANIMLAR İÇİN KİRALAMA SİSTEMİ

Platin Yatak sistemi 2008 yılında hasta karyolası kiralama sistemini başlatan ilk şirket olmuştur. Platin Yatak hasta karyolası kiralama sistemini kısa süreli kullanım sağlayacak hastalara önermektedir. Çünkü 5 aydan fazla kullanım sonucunda, ürün satın alma fiyatına denk gelecektir. Platin Yatak bu sebeple müşterilerini uyarmaktadır. Aylık olarak kiralanan ürünlerde, ilk 5 ay indirim fırsatları mevcuttur.

Uzun süreli kullanımlar içinse, hasta karyolası modellerini satın almak mantıklıdır. Satın alma sonucunda 2 yıl garanti mevcuttur ve ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Platin Yatak şirketinin imalat ettiği tüm ürünler, dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Dolayısıyla alınacak olan ürün, her şeyiyle en iyi üründür.

Platin Yatak şirketinin hasta karyolası modellerini incelemek, hasta karyolası kiralama sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak tüm müşterilerine geçmiş olsun dileklerini sunar.