Hasta Karyolası İstiklal

Hasta Karyolası İstiklal: 3 motorlu hasta karyolası modeli, kullanıcılarına verdiği rahatlık sayesinde en çok talep edilen ürünlerden biridir. Şirket olarak tüm kullanıcılarda bakımdan dolayı bel sorunları oluşmaması için bu ürünü kullanmaları gerektiğini düşünmekteyiz. 

Hasta Karyolası İstiklal
Hasta Karyolası İstiklal

BEL SORUNLARI OLUŞMAMASI İÇİN ASANSÖRLÜ MODELLER KULLANIN

Tedavi süreci uzun sürecek olan hastaların bakımını gerçekleştiren hasta bakıcıları veya hasta yakınlarında bel sorunları oluşmaktadır. Sürekli olarak eğilerek bakım gerçekleşmesi durumundan dolayı, bu bel sorunları günden güne artmaktadır. Bu sağlık sorununun oluşmaması için Platin Yatak şirketi, aşağı ve yukarı hareket edebilen asansörlü hasta karyolası modelleri kullanılması gerektiği savunulmuştur.

Bel sorunlarının oluşmaması için asansörlü sistemleri kullanmanızda ki faydalar nelerdir?

  • Asansörlü modeller aşağı & yukarı hareket edebilen modellerdir.
  • Bu modeller kumanda sistemi ile de yönlendirilmektedirler.
  • Amortisörlü sessiz çalışan modellerdir.
  • Bu ürünler hastanın taşınmasında kolaylık sağlar.
  • Bu ürünlerin hepsi, dezenfekte edilmiş ürünlerdir.

Asansör sistemine sahip aşağı ve yukarı hareket edebilen hasta karyolası modelleri, hastanın bakımını kolaylaştırmaktadır.

3 MOTORLU ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI MODELLERİNİ NASIL TEMİN EDEBİLİRİM?

 Platin Yatak şirketinde bulunan 3 ve 4 motorlu hasta karyolası modellerinde asansör sistemleri mevcuttur. Aralarından daha ekonomik olan 3 motorlu hasta karyolası modellerini Türkiye’nin  dört bir yerinden sipariş verebilirsiniz. İstiklal mahallesinde bulunan müşterilerimiz ise, hasta karyolası kiralama sisteminden faydalanabilmektedir. Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini inceleyebilirsiniz. Platin Yatak tüm müşterilerine geçmiş olsun dileklerini sunmaktadır.