Hasta Yatağı Kalyoncu Kulluğu

Hasta Yatağı Kalyoncu Kulluğu: Hasta karyolasının üretici markası Platin Yatak’tır. Türkiye’de üretim yapan sayılı şirket arasında olan Platin Yatak, Türkiye’de ki en kaliteli ve en dayanıklı ürünleri piyasaya sunmaktadır. Platin Yatak Beyoğlu ekibi tüm ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmaktadır.

Hasta Yatağı Kalyoncu Kulluğu
Hasta Yatağı Kalyoncu Kulluğu

10 YILA KADAR DAYANIKLI ÜRÜNLER

Platin Yatak şirketi üretim aşamalarında müşterilerinden aldığı sorunları nasıl düzeltebilirim diye düşünen ve ürün geliştiren bir şirkettir. Ürünü nasıl daha iyi süslerim diye düşünmektense nasıl daha dayanıklı ve fonksiyonel yaparım diye düşünmektedir. Dolayısıyla Platin Yatak şirketini kalitesi, sektör tarafından kabul edilmiştir.

Platin Yatak şirketinin ürünlerinde bulunan farklılıklar;

  • Platin Yatak, diğer firmalardan ayrı olarak ürünlerinde en kaliteli ve en yüksek kaldırma kapasitesine sahip T-motion motorları kullanmaktadır.
  • Platin Yatak şirketi, ürünlerin tekerleklerini ek bir profil üzerine yerleştirmektedir. Dolayısıyla Türkiye’de ki en alçak seviyeye gelebilen hasta karyolası modellerini üretmektedir.
  • Platin Yatak havalı yatak modellerinde sadece boru tipi ürünlerin satışını yapmaktadır. Dolayısıyla insan sağlığına en iyi gelebilecek ürünler satıştadır.
  • Kiralama sistemini başlatan şirket olarak firmamız, bu uygulamayı en iyi şekilde gerçekleştiren tek şirkettir.

Platin Yatak şirketi aynı zamanda tüm ürünlerine 2 yıl, tüm ürün motorlarına 4 yıl garanti vermektedir. Platin Yatak garanti kapsamında tüm müşterilerimiz teknik servisten yararlanabilmektedir. Platin Yatak şirketinin ürünlerinin raf ömrü kullanıma bağlı olarak 10 yıla kadar değişmektedir.

TEKNİK SERVİS PROSEDÜRÜ

Platin Yatak şirketinden satın alacağınız tüm ürünler 2 yıl garanti kapsamı içerisindedir. Platin Yatak şirketinden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz teknik servis ekibimizden yararlanabilmektedir. Kullanıcı hastasından doğan arızalarda teknik servis ödemesi alınmaktadır. Fakat diğer arızalar için teknik servis ekibimiz tüm parçaları yenisi ile değiştirmektedir.

Platin Yatak şirketi kendi müşterilerisi hariç diğer kullanıcılara teknik destek sağlamamaktadır. Sebebi ise Platin Yatak şirketinin ürünlerinin ve parçalarının sektördeki diğer ürünlere benzememesidir. Platin Yatak şirketi teknik destek verse de kullanılan parçalar birbirini tutmayacaktır. Çünkü Platin Yatak en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Platin Yatak şirketinin hasta karyolası modellerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak tüm müşterilerine geçmiş olsun dileklerini sunar.