Hasta Yatakları Kamer Hatun

Hasta yatakları arasında en gelişmiş model; Platin Yatak Beyoğlu ekibi tarafından Kamer Hatun mahallesi sakinlerine ulaştırılmaktadır. 4 motorlu hasta karyolası modelleri tamamen yerli olarak üretilmekte ve Türkiye’de ki tüm hastalara gönderilmektedir. Bu ürün fonksiyonları bakımından en gelişmiş modeldir.

Hasta Yatakları Kamer Hatun
Hasta Yatakları Kamer Hatun

4 MOTORLU HASTA KARYOLASI – KAMER HATUN 

Türkiye’de geliştirilen veya ithal edilen birçok hasta karyolası çeşidi vardır. Fakat Platin Yatak parça dayanıklılığına ve kalitesine baktığında Platin hasta karyolası modellerinin daha dayanıklı olduğunu vurgulamaktadır. Platin Yatak 4 motorlu hasta karyolası modeli, felçli hastalar için geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş en iyi modeldir. 

4 motorlu hasta karyolasının özellikleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

  Kumanda sistemi Otomatik Baş & ayak hareketi Asansör sistemi Trendelenburg Motor Türü Motor gücü
4 motorlu hasta karyolası  ✓  ✓  ✓  ✓  ✓  ✓  ✓

4 motorlu hasta yatakları en fazla hareket kabiliyetine sahip olan modeldir. Bu modeli genellikle bakımı zor, bakıma ihtiyacı olan hastalar için kullanılmaktadır. Platin Yatak şirketi felçli hastalar için bu modeli önermektedir.

4 MOTORLU HASTA KARYOLASI VİDEOSU

Platin Yatak şirketinde bulunan 4 motorlu hasta karyolası modellerinde en dayanıklı 6000 newton kaldırma kapasitesine sahip motorlar kullanılmaktadır. Platin Yatak şirketi videoda da görüldüğü üzere en kaliteli ürünleri geliştirmektedir. Platin Yatak şirketinin hasta karyolası modellerini incelemek 4 motorlu hasta karyolası siparişi vermek için hasta yatakları adresini ziyaret edin. Platin Yatak tüm müşterilerine geçmiş olsun dileklerini sunmaktadır.