Hasta Yatağı Yeni Mahalle: Asansör sistemine sahip olan hasta karyolası modellerinde, hastanın bakımı zorlaşmamaktadır. Aşağı yukarı hareket edebiliyor olmasından kaynaklanan bu ürünlerde, hasta bakıcıları sağlık sorunları yaşamayacaktır. Hasta bakıcılarının zorlukları da göz ardı edilmemelidir.

Hasta Yatağı Yeni Mahalle
Hasta Yatağı Yeni Mahalle

HASTA BAKICISININDA SAĞLIĞINI GÖZ ARDI ETMEYİNİZ

Hastaların tüm gün boyunca ihtiyaçlarını karşılayan hasta bakıcıları için, asansörlü ürünlerin kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Asansörlü yani aşağı yukarı hareket sağlamayan ürünlerde, bakıcılar sürekli olarak eğilmek durumunda kalırlar. Sürekli olarak eğildiklerinden dolayı bir süre sonra bel sorunları görülebilmektedir. Bu sorunların oluşmaması için asansörlü sistemler kullanılmalıdır. Hasta bakıcısı bu sorunu göz ardı ediyorsa, asansörsüz ürünlerde kullanılabilir. Fakat Platin Yatak şirketi kesinlikle bakıma ihtiyaç duyacak olan hastaların asansörsüz olmasını tavsiye etmez.

Asansörlü sistemlerin hasta bakıcılarına sunduğu kolaylıklar şunlardır;

  • Hasta karyolası aşağı yukarı hareket sağlayabildiğinden hasta bakıcısı eğilmek durumunda kalmaz. Dolayısıyla rahatlık sağlar.
  • Platin Yatak şirketinin ürettiği asansörlü ürünler, en alçak seviyeye gelebildiğinden; hasta bakıcıları hastayı başka bir yere taşımak istediğinde kolaylıkla transfer edilebilir.
  • Asansör sistemlerinde bulunan hareket fonksiyonları sayesinde hasta bakıcısı pozisyon verme işlemlerini manuel olarak gerçekleştirmez.
  • Bu ürünlerin kumanda sistemi ile çalışıyor olması sebebiyle hasta bakıcılarının işini kolaylaştırır.

EN SAĞLIKLI ÜRÜNLER PLATİN YATAK’TA

Platin Yatak şirketi en sağlıklı ürünleri hastalarına sunar. Tüm ürünleri dezenfekte edilmiş, antibakteriyel koruyuculu ürünlerdir. Kiralanan ürünlerin hepsi dezenfekte edilmekte ve sağlığa zarar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Platin Yatak şirketi en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunar.

Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek isterseniz şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. > hasta yatakları
Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.