Hasta Yatakları Zerzavatçı

Havalı yatakların altına serilen 5 cm’lik hasta yatakları, Zerzavatçı mahallesinde yaşayan hastalar için ücretsiz gönderilmektedir. Havalı yatakların altına serilen bu döşekler sayesinde yan korkuluklar kullanılabilir hale gelmektedir. O yüksekliğin altında veya üstünde olduğu zaman yan korkuluklar kullanılamaz. 

Hasta Yatakları Zerzavatçı
Hasta Yatakları Zerzavatçı

HAVALI YATAK SATIN ALDIM HASTA KARYOLASININ YAN KORKULUKLARINI KULLANAMIYORUM, NE YAPMALIYIM?

Eğer Platin Yatak şirketinden bir hasta karyolası & havalı yatak satın alır veya kiralarsanız, bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız. Çünkü Platin Yatak 8 yıldır hasta karyolası alanında çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz istediğiniz her modeli ve ürünü sorgulayarak bilgi alır. Eğer hasta karyolası varsa ve yeni bir havalı yatak satın alacaksınız, Platin Yatak müşteri temsilcileri kesinlikle 5 cm hasta döşeği kullanmanız gerektiğini belirtecektir. Dolayısıyla havalı yataktan dolayı yan korkulukları kullanamıyor oluşunuzun sebeplerinden biri; satın aldığınız firmanın sizi uyarmamış olmasıdır.

Eğer hasta karyolasının üzerine havalı yatak serecekseniz, havalı yatağı şu modellerin üzerine sermemeniz gerekir;

  • 12 cm – Dört Parçalı Yatak
  • 12 cm – Lazer Kesim Yatak
  • 12 cm – Visko Yatak

Bu ürünlerin üzerine havalı yatak koyduğunuzda çok fazla yüksek olacağından yan korkuluklar kullanılamaz. Fakat hiçbir yatak olmadan da havalı yatak kullanılamaz. Dolayısıyla havalı yataklar için geliştirilen 5 cm’lik medikal süngerler temin edilmelidir.

HAVALI YATAK İÇİN 5 CM’LİK MEDİKAL SÜNGER KULLANILMALIDIR

5cm’lik medikal süngerlerden temin edip, havalı yatakları üzerine serdiğinizde; hem yan korkulukları kullanabilecek hem de havalı yatağın zarar görmesini engellemiş olacaksınız. Platin Yatak ile yapacağınız tercihlerde bu sorunlar kesinlikle yaşanmamalıdır. Platin Yatak olarak sizlere önerdiğimiz havalı yatak modellerini incelemek isterseniz hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz.