Hasta Karyolası Cumhuriyet

Hasta Karyolası Cumhuriyet: Bakıma ihtiyaç duymayan hastalar için en hesaplı ürünler, 2 motorlu hasta karyolası modelleridir. Hareket kabiliyetini yitirmemiş hastalar için önerdiğimiz bu ürünlerin, abs ve full abs olmak üzere iki modeli mevcuttur. Platin Yatak şirketinin internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Hasta Karyolası Cumhuriyet
Hasta Karyolası Cumhuriyet

EN HESAPLI HASTA KARYOLASI 

Hem fiyat olarak hem de fonksiyonel özellik olarak en hesaplı hasta karyolası; 2 motorlu modellerdir. 2 Motorlu hasta karyolası modellerinin sadece baş ve ayak kısmı hareket etmektedir. Fakat bakım ihtiyacı olmayan hastalar için ideal ürünlerdir. 2 motorlu hasta karyolası modelleri antibakteriyel özellikte olup, 4500 newton kaldırma kuvveti olan dual motorlar kullanılmaktadır. 2 motorlu ürünler, Platin Yatak şirketinde ki en ekonomik üründür.

Ekonomik modelimizin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 2 motorlu ürünlerdir.
  • Kumanda sistemi sayesinde kolaylıkla yönetilebilirler.
  • Antidekübit başlıklı, antibakteriyel ürünlerdir.
  • Baş ve ayak kısmı hareket edebilir.
  • 4500 newtonluk motorları vardır.
  • Hareket edebilen hastalar için uygundur.

EN KALİTELİ VE EN HESAPLI ÜRÜNLER

Platin Yatak şirketi kendi ürettiği ürünler ile en kaliteli ve en hesaplı ürünleri piyasaya sunmaktadır. Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek isterseniz hasta yatakları adresine başvurabilirsiniz. Platin yatak, tüm müşterileri için İstanbul’un her bölgesine aynı gün içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.

Platin Yatak şirketinin yorumlarını baz alarak, şirketimizin kalitesini anlayabilirsiniz. Müşterilerimizin geri dönüşleri firmamız için çok önemlidir. Tüm müşterilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.