Hasta Yatağı Paşabahçe: 2 yıl garantili hasta karyolası modellerinden en fonksiyonel olan ürün; 4 motorlu hasta karyolasıdır. 4 farklı motoru olan bu ürünler, birden fazla hareket kabiliyetine sahiptir. Hareket çeşitliliği sayesinde hastalar tedavi süreçlerini daha kolay ve daha rahat geçirebilmektedirler.

Hasta Yatağı Paşabahçe
Hasta Yatağı Paşabahçe

BİRÇOK HAREKET KABİLİYETİNE SAHİP HASTA KARYOLASI

Platin Yatak şirketi olarak biliyoruz ki, hastaların ne kadar hareket etmesini sağlayabilirsek, tedavi süreçlerine o kadar fayda sağlamış olacağız. Dolayısıyla tüm modellerimizde hareket kabiliyeti geliştirilmektedir. En fazla hareket özelliğine sahip ürünümüz ise, 4 motorlu hasta karyolası olarak adlandırdığımız modeldir. Bu modelleri kullanan hastaların çoğu daha fazla hareket edebilmekte, dolayısıyla kendilerini daha iyi hissedebilmektedirler.

4 motorlu hasta karyolasının hareket özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Baş kısmı 90 dereceye kadar hareket edebilmektedir.
  • Ayak kısmı normal karyolalardan %50 daha fazla hareket edebilmektedir.
  • Asansörlü sistemleri olduğundan aşağı yukarı hareket edebilirler. Platin Yatak 4 motorlu hasta karyolası modelleri, Türkiye’de en alçak ve en yüksek konuma gelebilen hasta karyolası modelleridir. Dolayısıyla hasta bakımı kolaylaşmaktadır.
  • Trendelenburg ve anti-trendelenburg özellikleri bu hasta karyolasında mevcuttur. Hasta karyolasında bulunan bu özellik sayesinde, hastalar rahatlıkla yemek yiyebilir ve televizyon izleyebilir.

TRENDELENBURG ÖZELLİKLİ HASTA KARYOLASI KİRALAMA

Trendelenburg özelliğine sahip modelleri kiralamanız için, kiralama sistemimizden bahsetmek isteriz. Platin Yatak Türkiye’de ilk kez hasta karyolası kiralama sistemini başlatan şirkettir. Kiralama sistemini ilk kez uygulayan bir şirket olarak, tüm müşterilerimize ulaşmakta ve güvenlerini kazanmaktayız. Platin Yatak şirketi, trendelenburg özellikli modellerini tamamen yerli üretim olarak geliştirmiştir.

Platin Yatak şirketinin hasta karyolası modellerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak şirketi olarak Paşabahçe‘de yaşayan tüm müşterilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.