Hasta Karyolası Öyümce

ABS hasta karyolası modelinin farkı nedir? Niçin kullanılmaktadır? gibi soruları Öyümce mahallesi sakinlerine bu makalede anlatmaktayız. ABS hasta karyolası modelleri, antibakteriyel özellikli olup, hastanın ihtiyaçlarını giderebilen ideal modellerdir. Platin Yatak şirketi, tüm soruları yanıtlamaktadır.

Hasta Karyolası Öyümce
Hasta Karyolası Öyümce

ABS HASTA KARYOLASININ FARKI NEDİR?

ABS hasta karyolası modellerinin niçin ”ABS” olarak adlandırıldığını merak ediyorsanız açıklayalım. ABS, antidekübit özellik anlamına denmektedir. Antidekübit özellik, antialerjen antibakteriyel kaplamalardan oluşmaktadır. ABS kaplamalar mikrop tutmayan özelliktedirler. Dolayısıyla hasta yataklarında çoğunlukla ABS kaplamalar kullanılmaktadır. ABS kaplamalar silinebilir özelliktedir. Bu kaplamalar sayesinde de hasta karyolasının temizliği rahat ve kolay olmaktadır. 

ABS kaplamalı hasta karyolası modelleri;

  • 2 Motorlu (Dual) ABS Hasta Karyolası 
  • 2 Motorlu (Piston) ABS Hasta Karyolası 
  • 2 Motorlu (Dual) FULL ABS Hasta Karyolası
  • 2 Motorlu (Piston) FULL ABS Hasta Karyolası
  • 3 Motorlu (Piston) ABS Hasta Karyolası
  • 3 Motorlu (Piston) FULL ABS Hasta Karyolası
  • 4 Motorlu (Piston) FULL ABS Hasta Karyolası

şeklinde 7 farklı modeli mevcuttur.

ABS HASTA KARYOLASI SATIN ALMA – BEYKOZ

ABS hasta karyolası satın almak için, Platin Yatak şirketine başvurabilirsiniz. Şirket olarak tüm müşterilerimize ABS modellerini anlatmakta ve hastalarına en uygun modeli önermekteyiz. Hasta karyolası seçerken, hastaya en uygun modeli satın almak önemli olduğundan, müşteri temsilcilerimiz bu konuda hassas davranmaktadır. Müşterilerimizi memnun etmek için çalışılmaktadır.

Platin Yatak şirketi olarak ürünlerimizi hasta yatakları adresinden incelemenizi öneririz. Tüm müşterilerimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.