Hasta Yatakları Büyükşehir

”Full abs ekonomik” olarak adlandırılan hasta yatağı modelleri, Büyükşehir mahallesinde ki müşterilerimizin %80’nin memnun olduğu ürünlerdir. Bu ürünlerin ABS kaplamaları sayesinde, mikrop tutmamakta ve hastayı etkilememektedir. Platin Yatak ABS kaplamalı ürünleri tavsiye eder.

Hasta Yatakları Büyükşehir
Hasta Yatakları Büyükşehir

ABS KAPLAMALI EN EKONOMİK MODEL HANGİSİDİR?

ABS kaplamalı ürünleri neden tercih etmeniz gerektiği şu şekildedir. ABS kaplamalı ürünler, ”antibakteriyel” kaplamalı ürün anlamına gelir. Bu kaplama türüne sahip olan başlık & ayaklık ve yan korkuluk modelleri, hastalar için en uygun modellerdir. Dolayısıyla tüm müşterilerimize ABS kaplamalı ürünleri tavsiye etmekteyiz.

FULL ABS kaplamalı olan ve en ekonomik olan model ise 2 motorlu abs hasta karyolası modelidir. Bu modellerin hepsi 2 yıl garanti kapsamı içerisindedir. FULL ABS Hasta Karyolasının teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

Full ABS Hasta Karyolası Modelinin Teknik Özellikleri  
 Kumanda sistemi  Var
 Kumanda tuş sayısı  6
 Baş & ayak hareketi  Var
 Motor sayısı  2
 Motor türü  Dual motor
 Motor gücü   4500 newton
Set içeriği Hasta karyolası, hasta yatağı, serumluk, alez
Garanti süresi 2 yıl
Korkuluk ABS kaplama

EKONOMİK ÜRÜNLERE ULAŞMAK İÇİN PLATİN YATAK ŞİRKETİNDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Platin Yatak şirketinin imalat şirketi olduğunu biliyor muydunuz? İmalat şirketi olan firmalarda yurt dışı nakliyat veya gümrükleme masrafları bulunmaz. Dolayısıyla piyasadaki en uygun fiyatlı ürünleri imalatçı şirketlerde bulabilirsiniz. 

Platin Yatak şirketinin ise imalat atölyesi Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesinde bulunmaktadır. İmalat atölyemizden çıkan tüm ürünler müşterilerimize uygun fiyatlı olarak sunulur. Platin Yatak şirketinin ürünlerini incelemek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Platin Yatak şirketi müşterilerine geçmiş olsun dileklerini sunar.