Hasta Yatağı Kordonboyu

Yatak yarası oluşumunu engelleyen havalı yataklar, Platin Yatak tarafından üretilmektedir. Kordonboyu mahallesinde yaşayan çoğu hasta, pozisyon veren havalı yatak almayı planlamaktadır. Bu tercihlerinden pişman olmayan müşterilerimiz, çevrelerine de firmamızı önermektedir. Firmamız bu konuda bilgi sahibi olan bir firmadır.

Hasta Yatağı Kordonboyu
Hasta Yatağı Kordonboyu

POZİSYON VEREN HAVALI YATAKLAR

Pozisyon veren havalı yatakların hem sağ hem de sol tarafında düşmeyi engelleyici hücreler bulunmaktadır. Bu hücreler sayesinde hasta yan yattığı zaman düşme tehlikesi yaşamamaktadır. Hastanın düşmesini engelleyen yan korkuluklarda, kullanılabilir. Havalı yataklar, pozisyon veren özellikleri ile en faydalı ürünlerdir.

Ventilasyon özelliği sayesinde hastanın vücudunun terlemesi önlenir. Ventilasyon ile havalandırma sağlanır. Havalandırmanın gerçekleşebilmesi için yatağın üzerinde delikler mevcuttur. Fakat delikler gözünüz ile göremeyeceğiniz kadar küçük deliklerdir. Boru tipi özellikleri ile bu ürünler de ventilasyon özelliği mevcuttur.

Pozisyon veren havalı yataklar, hastalar için geliştirilmiş kolaylaştırıcı ürünlerdir. Pozisyon veren havalı yataklar, bütün pozisyonlandırma özelliklerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. 

PLATİN YATAK HAVALI YATAK ÜRÜNLERİ

Platin Yatak, havalı yatak satın alırken boru tipi 12 cm, ab sistem, ventilasyonlu ürünler seçmenizi önermektedir. Bu tür ürünler yatak yarası oluşumunu azaltır. En az 12 cm olmayan ürünleri tercih etmeyiniz. Yapılan araştırmalarda, 12 cm den az olduğu ürünlerde yatak yarasının oluşumunun arttığı gözlemlenmiştir. Bu deneylere göre Platin Yatak tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Aynı şekilde baklava tipi havalı yatakları kullanan hastalarda da yara oluşumu artmıştır. Yara oluşumunu arttıracak ürünler kullanılmamalı veya tercih edilmemelidir.

Platin Yatak şirketimiz ile irtibata geçmek için hasta yatakları adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürün seçerken destek almak için, Platin Yatak şirketimizi arayabilir, mesaj gönderebilirsiniz.