Hasta Karyolası Orhantepe

Hasta Karyolası Orhantepe: Hasta karyolası ahşap modelleri ile en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bu modeli diğerlerinden ayıran en büyük özellik, hastanın psikolojisini olumlu yönde etkilemesidir. Platin Yatak tüm ürünleri, piyasaya sunmadan önce testlerini yapar. Arıza sorunu ile çok nadir karşılaşılır. Orhantepe mahallesinde yaşayan tüm müşterilerimize duyurulur.

Hasta Karyolası Orhantepe
Hasta Karyolası Orhantepe

NEDEN AHŞAP HASTA YATAĞI TERCİH ETMELİYİM?

Hastanın psikolojisi için ahşap hasta yatağı modelleri üretilmektedir. Bu modelleri kullanan hastalar, hastanede bulunan hasta yatakları gibi olmadığı için kendilerini hasta hissetmezler. Baza görünümünde olduklarından, hasta psikolojisini olumlu etkilemektedir. Hastaların tedavi sürecinde ki psikolojisinin önemi düşünüldüğünde, bu modellerin de önemi ortadadır.

Ahşap Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Platin Yatak tarafından üretilen ahşap hasta yataklarının özellikleri şu şekildedir;

  • Bütün ürünler tarafımızca imalat edilmiştir.
  • Piston motorlar kullanılmaktadır. En kaliteli motorlar seçilir.
  • Bütün ürünler dezenfekte edilmiş, mikrop tutmayan özelliktedir.
  • Garanti süreleri 2 yıldır.
  • Hasta yatağı 23 danse sertliktedir. En ideal sertliktir.
  • Fren sistemli tekerlekleri mevcuttur.

PLATİN YATAK KİRALAMA SİSTEMİ

Ahşap hasta yataklarını satın almak istemezseniz, kiralama sistemimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama sistemimizde her ay kiralık olarak ücret ödersiniz. Aylık sistemimizde devam ettiğiniz sürece indirimlerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kiralama sistemimiz kısa süreli yatacak olan hastalar için en uygun sistemdir. Bu sistemi Türkiye’ye kazandıran ve en profesyonel şekilde gerçekleştiren tek şirket, Platin Yatak’tır.

Platin Yatak şirketimizin ürünlerini incelemek için hasta yataklarını ziyaret ediniz. Ziyaret ettiğiniz ve ürünü seçtiğiniz takdirde Platin Yatak şirketimize bildirebilirsiniz. Platin Yatak geçmiş olsun dileklerini sunar.